Strange Love

Відтінок Maybelline SuperStay Matte Ink, що нагадав мені, за що я не люблю матові помади

Відтінок Maybelline SuperStay Matte Ink, що нагадав мені, за що я не люблю матові помади
Відтінок Maybelline SuperStay Matte Ink, що нагадав мені, за що я не люблю матові помади
Відтінок Maybelline SuperStay Matte Ink, що нагадав мені, за що я не люблю матові помади

Сам по собі відтінок мені сподобався. Він цікавий та унікальний, такий цегельно-кораловий мікс. Але те, як він сидить на губах - це зовсім інша справа.

Після нанесення помада швидко висихає і утворює матове покриття. Це покриття досить стійке, проте достатньо нанести трішки товстіший шар, як губи починають злипатися і покриття відривається шматками.

Також відтінок 130 Self Starter морщить губи. Це особливо помітно, якщо я багато розмовляю або сміюся.

Можливо, справа в термінах придатності чи умовах зберігання помади на прилавку. Але у мене склалося враження, що у мене дві абсолютно різні помади, а не різні відтінки.

З 120 Artist таких проблем не було. Він також стійкий, але при цьому не сушить шкіру губ, а його фініш був доволі гладким, можете побачити це у моєму попередньому відгуку - https://club.makeup.com.ua/post/11730/.