Оліч

Maison Martin Margiela Replica On A Date

Maison Martin Margiela Replica On A Date

Цей парфум відносно новий у бренду, він вийшов в 2022. Унісекс, але як на мене більш жіночний. На картинці з упакування бачимо пару, що за келихом вина дивиться на захід сонця, і мабуть через цю картинку аромат дійсно мене відносить за маленький столик на дворі, з пляшкою вина, тарілкою з виноградом та солодкими ягодами смородини. Трошки прохолодно, але я загорнута в м'який плед.

Для мене аромат розкривається букетом червоних квітів, солодкою смородиною, виноградом. Можливо навіть трошки вином, але теж солодким. Звучить дуже затишно та смачно, але без затесту купувати не рекомендую - смородина може комусь розкриватися котячими відходами)) А взагалі, якщо ви любите поєднання ягоди + троянди + дерево, то вам скоріше за все сподобається.

Також читала відгуки, що для когось це здебільшого деревинний аромат, з мохом та пачулі.

Я думаю, що підійде на прохолодну весну та осінь. Доречний і вдень, і ввечері. Якщо не поливатися ним, то не задушить.

Ціна відносно непогана, стійкість кілька годинок, все ж це туалетна вода.

Взагалі приємно було познайомитись з цим ароматом, буду носити цей семпл ближче к жовтню, мабуть навіть повторю у відливанті. Водичка піднімає настрій та створює дуже затишну атмосферу.

Maison Martin Margiela Replica On A Date
Maison Martin Margiela Replica On A Date