Тетяна Супронюк

Аромат про кохання, який зачаровує чуттєвим звучанням і створює атмосферу романтичної таємниці

Аромат про кохання, який зачаровує чуттєвим звучанням і створює атмосферу романтичної таємниці
Аромат про кохання, який зачаровує чуттєвим звучанням і створює атмосферу романтичної таємниці

Amor Amor від Cacharel - це парфум для жінок, випущений в 2003 році. Композиція створена тандемом парфумерів Dominique Ropion (Домініком Ропйоном) і Laurent Bruyere (Лоран Брюйє). Аромат, присвячений коханню з першого погляду, бажанню й чуттєвості, — це Amor Amor, який створює ауру незабутніх емоцій і романтики. Французи випустили аромат про кохання - це і не дивно. Композиція вийшла чудова!

Піраміда композиції:

Туалетна вода належить до групи ароматів квіткові фруктові.

  • Початок композиції розкривається яскравою та розкішною нотою мандарину, апельсину та чорною смородиною (листям і самими ягодами), свіжості додає бергамот
  • У серці — чуттєві квіткові ноти конвалії, троянди, жасмину, лілії, а ноти абрикосу додають аромату теплоти
  • База аромату - бурштин, мускус, ваніль, ялівець віргінський, боби тонка - створюють солодку, але не приторну, пристрасть

Це не звичайний "фруктовий компот". Легкий, ненав"язливий аромат, але в той же час - цікавий і неповторний, п"янкий і привабливий. Його хочеться відчувати. Одразу після нанесення на шкіру я відчуваю солодку свіжість. Аромат не приторний, підйде на будь-яку пору року. Не буде занадто важким на літо, не задушить. Його можна використовувати як кожного дня, так і буде доречним на вечірнє побачення. Ним хочеться облитися, але пару пшиків достатньо нанести, і ви відчуватимете аромат напротязі дня на собі. А за вами буде неймовірний солодко-квітковий шлейф. Зі шкіри аромат зникає швидше, вже через декілька годин. А на одязі впевнено тримається добу.

Цей аромат, я б назавала, універсальним. Хто любить квітково-фруктові аромати, може купити навіть без затесту.

Аромат представлений у червоному флаконі без кришечки, але при цьому гарно оформлений. Дротяна смужка, що обмотує ковпачок, символізує стебло троянди – королеви квітів, котра часто вважається символом кохання, саме тому її бутон просвічується крізь скляну пляшечку.

У відгуках до цього аромату пишуть, що аромат змінився, не стійкий. Моя подруга купувала цей аромат об"ємом 30 мл 3 роки тому на Мейкап. Я купила 100 мл на Мейкап декілька тижнів тому. І хочу сказати, що аромати абсолютно однакові. І по запаху, і по стійкості.

Аромат чудовий! Обов"язково повторю покупку ще не один раз.

Аромат про кохання, який зачаровує чуттєвим звучанням і створює атмосферу романтичної таємниці