Strange Love

Що в моїй сумці?

Що в моїй сумці?

Вирішила розважити себе і вас цим недільним спекотним днем і показати вміст моєї сумочки


1) Ключі з брелком Ґроґу. Доглядаю за малим, поки мій коханий Мандалорець Педро Паскаль на зйомках нового Гладіатора
2) Ключі від авто з брелком "Вбити Білла", бо я обожнюю Тарантіно
3) Серветки вологі
4) Крем для рук Bath and Body Works "Fall in bloom", маю також спрей з цієї ж серії. Пахне крем просто неймовірно, це аналог Burberry "Her Elixir". Перебиває запах цибулі на руках
5) Кушон Holika Holika. Він уже закінчився, але я промиваю саму подушечку і лию туди інші ВВ, той же Misha
6) Освіжаючі смушки Listerine. Дарують значно більше свіжості, ніж жуйка, при цьому непомітні (кріпляться на піднебіння)
7) Спрей для обличчя Makeup Revolution Hyaluronic Hydrating Essence Spray. Використовую замість термальної води, він має хоч якусь кількість активів у собі, на відміну від неї.
8) БАНАН
9) Парфуми від відомої парфумерки Jo Malone "Jo lovers Pomelo". Так, Джо Малон має кілька брендів парфумерії, а не лише одноіменний.
10) Montale "Intense Tiare"
11) Запасна резинка Lululemon. Я їх гублю регулярно, тому завжди тримаю запасну
12) Mancera "Wild Python"
13) Перцевий балончик. Це мій 4 чи 5 по рахунку, попередні вже не раз рятували мені життя.
14) Спрей сонцезахисний "May" 50 spf, використовую лише для поновлення нанесеного раніше санскріну.
15) Вазелін для губ з розкішним ароматом какао
16) Kilian "Love, don't be shy"
17) Пилочка для нігтів Rituals, попалася в адвент-календарі
18) Навушники безпровідні Beats, щоб втекти від реальності
19) Paco Rabanne "Olympea"
20) Антисептик Pocketbac "Cactus blossom"
21) Пакетик, аби прибрати за собакою