Vikulyk

Що в моїй сумочці

Що в моїй сумочці

Слідом за Stange Love показую і я вміст своєї сумочки)

1.Гаманець «Cavaldi”, незнаю нічого толком за цю фірму, в описі було вказано, що це шкіра, але виявилось брехнею, правда це я зрозуміла пізніше, коли він трохи обдерся на кінчиках(

2.Окуляри Dior Stellar то моя любов, уже років 4 зі мною і виглядають досить пристойно, хоч частенько можу кинути у сумочку без чохла, але нічо не розхиталось, лінзи теж в гарному стані, мій мастхев.

3.Дуже люблю слухати музику, часто беру з собою навушники в поїздку і вирішила вам накидати декільки пісень, які мені зараз довподоби, останнім часом надаю перевагу українським виконавцям:

Sofia Leshyshak - Порізала пальчик

YAKTAK feat. SOBOL - Погляд

Alyona.Alyona - Не втратимо зв'язок R.MIX.MUSIC

Parfeniuk- Відриваючись

Тарас Чубай та Плач Єремії - Вона (MAVER Remix)

alyona alyona & KOLA - Небо хилиться

OMUT & Хас - Залишаюсь тут ❤️‍🩹

Randevu - Гуцулка Ксеня 🐜

4.Візілотон( каплі для очей), маю досить чутливі очі, цей засіб гарно зволожує, допомагає мені легше реагувати на сонячне світло і екран монітора.

5.Вологі серветки думаю є у сумці кожної, тут нічого добавити)

6.Без розчіски моє неслухняне волосся нікуди. Janeke чудовий варіант, який не вириває волосся.

7.Також інколи кидаю резинку в сумку, а буває ношу, як браслет, такого роду резинки теж бережно ставляться до волосся))

8.Бальзами і блиски для губ в мене розкидані по всіх сумках, тут я знайшла Кармекс і Нівеа, обидва мені подобаються.

9.Ношу з собою пробники парфумів, адже велику бутилочку боюсь пошкодити, на цей раз попався Balmain.

10.Термальна водичку Віші у міні форматі справжній порятунок у спеку

11. Cay skin чудовивий спф 💙

12.Пилочки мені подобаються Коді, часто їх купляю