Anna_feerie

Що в сумці художниці (та за сумісництвом собачої мамульки 🤪)?

Що в сумці художниці (та за сумісництвом собачої мамульки 🤪)?

Приєднуюсь до спонтанного флешмобу😁. Але в мене вийде щось на кшталт очікування-реальність)). Бо, коли люди чують про художників, одразу уявляється дівчинка в береті зі скетчбуком та пензликами, яка мрійливо п'є каву в затишній кав'ярні та створює ілюстрації смаколиків на своєму столі. Але ні. Це не про мене🤣. Та зараз і не дуже підходящий для пленерів час, тому працюю я лише в студії (бо й матеріалів в мене така купа, що ніякої сумки не вистачить, доведеться викликати газель з вантажником))). Покажу вам лише один куточок, але то навіть не третина всього 🎨.

Що в сумці художниці (та за сумісництвом собачої мамульки 🤪)?

Хоч зараз в більшості випадків мій стиль нагадує костюми з серії "Дівергента" та йому подібних антиутопій 🏹.

Тому спочатку покажу вам, як виглядала моя сумочка раніше, а потім - осучаснений варіант)).

Тож, колись я працювала по графіку стандартної п'ятиденки, на роботі мала бути біля 8 години, тому не встигала нафарбуватися вчасно. В результаті вдома я наносила тон, консилер та рум'яна, а макіяж брів, очей та губ робила вже в офісі. Тому в моїй сумочці обов'язково були:

- пудра Estee Lauder Double wear;

- олівець для брів (зараз від Лореаль) або

- гель для брів (Holika holika);

- база під тіні Nyx HD;

- палетка Estee Lauder by Violette;

- туш Мейбелін;

- зірочка мого арсеналу - дорожній набір пензликів від Мейкап, дуже люблю їх і постійно користуюсь 😍;

- бальзам для губ Ів Роше;

- помадка Careful.

Тому замість сумочки місткий рюкзак, в якому купа всякого собачого приладдя:

- пляшка води та поїлка;

- пакетики для прибирання;

- антисептик (окрім нього ще може бути перекис водню+щось кровоспинне, бо ж лапки може пошкодити, коли гасає);

- запасний повідець, на випадок якщо зламається кріплення основного; або ми знайдемо якогось загубленого собаня; або на випадок собачої сварки, щоб зручніше було розбороняти;

- окуляри (вони зазвичай на мені, але якщо що, кладу їх у футляр та в рюкзак));

- бананчики (зазвичай рідко беру їжу собі, цього разу це я купила для рецепту веганського печива з кунжутом 🤗);

- сумочка з кормом (його беру завжди багато, бо ми гуляємо в супроводі зграї дворових псюнь, які постійно голодні🤪);

- зліва то для самозахисту)). Точніше, від злих нападників-собак, щоб їх налякати виглядом палки (та ще й істеричним криком на додачу)). Щодо людей - то навряд чи хто ризикне мене зачепити, то пітуля за мамцю всіх порве💪.

Ось такий не дуже гламурний вміст сумки, але, як є😁.