Missmili

Пілінг-гель з муцином равлика

Пілінг-гель з муцином равлика

Коли почалась мода на корейський догляд,то першим,що я спробувала була пілінг-скатка і гідрофільне масло

Сьогодні поговорим про пілінг-скатку

Пілінг-гель з муцином равлика

Моєю першою була саме від бренду Esfolio(з поросятком)-вже тоді вона мені сподобалась і я її купувала двічі,потім були від holika holika,tony moly,навіть якась мезо скатка білоруського бренда (яка дико смерділа клеєм ПВА) і ні одна із них мені так не підійшла як від Esfolio

Тому це вже третій тюбик!

Моя шкіра проблемна,комбінована(влітку жирна),але часто в зоні крил носа або на підборідді є сухі ділянки з лусочками які періодично потрібно скрабувати,щоб шкіра була більш рівніша,а тон лягав більш рівномірніше,от саме для таких цілей я і використовую пілінг-скатку

Спосіб застосування дуже простий-на сухе обличчя нанести невелику к-сть,помасажувати до утворення скаточок(1-2хв)змити водою.

Що подобається в даному пілінгу,те що він має приємно-нейтральний аромат,який не помічаєш,скаточок дуже багато в засобі тому невеликої к-сть достатньо на все обличчя,а також великий об‘єм,в тюбику-цілих 150 мл!

Пілінг робочий,після нього шкіра гладенька,ніжна,не пересушена,тон наноситься ідеально,немає ніяких подразнень,покраснінь,вона легко і делікатно очищає шкіру від ороговілих часточок і вирівнює рельєф.

Особливо люблю цей пілінг використовувати перед всякими масками для обличчя,так мені здається їх дія підсилюється!)