Anna_feerie

Поговоримо про народні рецепти?))

Поговоримо про народні рецепти?))

Думаю, кожна з нас проходила цей етап (ну, хіба що за винятком дівчат 16+, бо вони дорослішали вже в більш цивілізований час🤣). Я теж випробувала на собі весь арсенал:

🌭 гірчична маска від випадіння волосся (не пробуйте це пекельно місево);

🥒Огірок для обличчя замість патчів та листової маски (останньою краплею була алергія на все лице, тож з огірками я зав'язала));

🍫 Маска для росту волосся з кефіром та какао (ось ця, між іншим, була найкращою з усіх, бо кефір має кислий Рh, що корисно для блиску локонів, а какао маскує запах і дарує приємний шоколадний аромат 😁);

🍋 Маска з яєчного білка та лимонного соку (а ще якщо перестаратися з кількістю останнього, то теж гострі відчуття гарантовані)));

🍧 Маска-плівка з желатину та активованого вугілля (це така цікава штука для очищення пор та за сумісництвом ще робить епіляцію обличчя 🙃, через травматичність більше не роблю таке);

🍌 Бананова масочка з яєчним білком для пружності шкіри та звуження пор. Ось вона непогано відчувалася, білок сильно стягує, а банан, навпаки, додає живлення шкірі. Та зараз я б краще спробувала зомбі-маску від Skin1004, яку радила наша @Олена В.

Поговоримо про народні рецепти?))

А продукти харчування - використовувати за прямим призначенням, що я і зробила сьогодні 😁.