Кулик Руслана

Що в сумці?

Що в сумці?

Не люблю великі сумки та рюкзаки, тому майже завжди при мені моя маленька чорна сумочка. Але мені її достатньо, тому що маю неймовірну здатність запихати в неї стільки всякої всячини, що мої знайомі стільки в рюкзак не запихають🤣

Отже, почнемо:

1. Ключі від дому;

2. Навушники. Весь час я слухаю музику в будь яку вільну хвилинку, неважливо на вулиці чи вдома. Тому навушники завджи при мені, адже навіть вийти в магазин на 10 хвилинок без них для мене просто КАТАСТРОФА🙀

3. Резинка для волосся. Переважно ходжу з розпущеним волоссям, але резинка на всякий випадок при мені;

4. Цукерки або хоч щось солодке. Не можу обійтись без того, щоб щось не пожувати. Якщо в сумочці немає чогось солодкого, то ця сумочка мені не потрібна😅

5. Пластирі. Постійно натираю ноги, тому без них нікуди;

6. БАДИ. Зараз це вітаміни мультифарм та комплекс мінералів макромол;

7. Антисептик;

8. Бальзам для губ Nivea з кокосом. Добре зволожує губи, не жирний та має приємний запах;

9. Парфуми Dzintars Kokete №1. Хороша стійкість та приємний солодкий, фруктовий аромат;

10. Блиск для губ LCF;

11. Підводка для очей Maxi Color. В неї хороша стійкість, але я маю схильність постійно лізти до очей руками і терти їх😅 тому часто сама просто розмазую стрілки🤷‍♀️ тож підводка завжди зі мною;

12. Гелевий олівець для очей LN Pro Kajal. Чудовий олівець з прекрасною стійкістю, але по тій же причині, що і підводку теж ношу з собою;

13. Рідка матова помада Maybelline Super Stay MatteInk 180 відтінок. Найстійкіша помада, яку я колись мала. Можу цілий день пити і їсти, але вона залишиться на місці;

14. Наклейки від прищів Elizavecca. Тільки почала ними користуватись, поки що неоднозначні враження від них, тому користуюсь ними далі, щось трохи краще їх зрозуміти🤷‍♀️

15. І звісно, те що залишилось поза знімком телефон без якого теж нікуди.

Це основні речі, які є в моїй сумочці майже завжди, хоча звісно її вміст часто міняється взалежності від обставин🤷‍♀️

Дякую за такий цікавий челендж) Цікаво поділитись своїми дрібничками та почитати дописи інших дівчат🤗