M O N D ✨️

І я туди ж: #щовмоїйсумці ?

І я туди ж: #щовмоїйсумці ?

Зазвичай в моїй сумці:

  • телефон, ключі, документи - то просто база 👌
  • гаманець - теж база, але інколи його заміняє і телефон. Залежно від розміру сумки обираю той чи ынший гаманець. Парадоксально: обожнюю маленькі сумки і великі гаманці. Інколи замість сумки використовую місткі гаманці і кладу все туди по типу клатча.
  • паперові хустки і вологі серветки - не виокремлюю конкретні марки. Головне, щоб були якісні і доступні. Зазвичай, купую упаковками, щоб точно були у кожній сумці.
  • антисептик-спрей для рук "Грейпфрут" Lapush - улюблений . Якщо думаєте , що користуватися антисептиком не може бути приємно - варто спробувати його. М'який цитрусовий аромат відразу відчувається на руках. Аромат завжди отримує компліменти друзів. Зручно роспилюється і не сушить шкіру. Десь загубилася кришка, та все одно ношу в сумці, не витікає. Наразі саме цього аромату немає в наявності. Коли закінчиться, спробую інші.
  • щітка для волосся Tangle Teezer - компакта , підходить навіть дуже маленьким сумкам. Має кришку, тож волосся не розсипається. Робила допис про неї: https://club.makeup.com.ua/post/16238/
  • туалетна вода "Nuit" Zara - східна, деревна композиція з бергамотом , полуницею, рожевим деревом , ванілю та амброю. Оскільки аромат потрібно оновлювати продовж дня, беру його з собою. Детально розповім про Nuit в окремому дописі.
  • помади/блиски/бальзами, зараз це: Блиск для губ SHEGLAM у відтінку Sunny Sands і Блиск для губ Lifter Gloss від Maybelline New York у відтінку 009 TOPAZ ( https://club.makeup.com.ua/post/9390/ ) - теплі кремові відтінки. Дають гарний блиск і неймовіно ароматні.
  • палетка тіней: довго брала з собою палетку тіней для брів D.S.M (DaiSiMan), бо вона з дзеркалом. Тіні вже майже закінчилися. До неї користувалася LAMEL Make Up Eye Brow Kit - теж зручна палетка з дзеркалом, нажаль давно не бачила в продажу. Буду шукати нову.
  • щось сезонне: влітку - то сонцезахисні окуляри , а взимку - рукавички
  • лікарські, гігієнічні засоби і торбинка для продуктів залишилися за кадром.

Буває, що беру з собою мінімум мінімумів (як на 2гому фото в каруселі). Не дуже практично, та для коротеньких прогулянок достатньо 😅

І я туди ж: #щовмоїйсумці ?
І я туди ж: #щовмоїйсумці ?