V-R-O-D-L-Y-V-A

Моя літня косметичка 2023

Моя літня косметичка 2023

Для макіяжу обличчя

Шкіра у мене світла, нормального типу, але періодами реактивна, тому окрім доглядової косметики я додатково обробляю висипання на обличчі стіком з олією чайного дерева A'pieu Nonco Tea Tree Stick (має дуже приємний запах та швидко вбирається, знімаючи запалення).

Влітку шкіру зволожую, використовую санскрини. Щоліта пробую новий, на цей раз сонцезахисний гель A'pieu Pure Block Aqua Sun Gel SPF50+/Pa+++ (спочатку середньої жирності, трохи вибілює, але швидко вбирається; приємний нейтральний запах) і припудрюю кожні 3-4 години в Т-зоні. У цей період року мені хочеться носити легкі кремові продукти.

Тут кілька варіацій:

  • це може бути Shiseido Sports BB Compac tСонцезахисний BB-крем-пудра - Light,
  • тональна основа-сироватка LAMEL Make Up Smart Skin Serum Tinted Foundation - 401, інколи ж, коли зовсім нічого не хочеться, а максимальної легкості, то просто
  • консилер для обличчя LN Professional Skin Cover Longwear Liquid Concealer - 101.

За бажанням і коли не ліньки - додаю кремові рум'яна і хайлайтер

  • рум'яна для обличчя LN Pro Liquid Blush Cheek & Lip Color 12 Hour Longwear Fluid,
  • хайлайтер для обличчя й тіла LN Pro Highlighter Face & Body Liquid Glow Fluid.

Пудри у мене 2:

  • мінеральна компактна пудра Gelhf Couleur Caramel Mineral Powder "Досконалість" - 02,
  • розсипчаста пудра Tammy Tanuka - Завіса спокою.
Моя літня косметичка 2023
Моя літня косметичка 2023
Моя літня косметичка 2023
Моя літня косметичка 2023

Мені подобаються об'ємні брови, не дуже акуратні, тому я їх фіксую до гори гелем для волосся Venita Salon Professional Mega Strong Hair Styling Gel наскільки це можливо. Але цей продукт мені не дуже підходить, а баночка велика😢 ... (відгук на нього від мене є, див скрін). Ще в мене є мило для брів від LAMEL, але воно залишає білий слід, тому я поки що його закинула.

Зараз не використовую олівці та ін., домальовую волоски фломастером для брів Vivienne Sabo Marqueur Superb - 02, де великі прогалини та залишаю трохи порожнього простору між волосками. Брови виходять більше за повітряні. Для мене таке оформлення найвдаліше, але я думаю що можна знайти кращі маркери. Думаю на рахунок NYX, але той відтінок, який мені потрібний залишає зелений тинт як після татуажу. Цей фломастер теж тинтує, але в сірий.

Влітку до палеток тіней рука менше тягнеться. В основному закидаю сухий контур для обличчя в складку повіка

  • пудра-скульптор Relouis Pro Sculpting Powder - 01,
  • пудра-скульптор для обличчя Colour Intense Sculpting Matte Finish Pressed Powder - 01,

а останнє заповнюю пігментами/слюдою/хроматіками або олівцами. Для того, щоб пігмент приклеївся, використовую базу під тіні LAMEL Make Up Insta Eyeshadows Base або праймер для нанесення блискіток NYX Professional Makeup Glitter Primer. Саме неонові пігменти набиваю на підложку LAMEL Make Up Zombie Fake Blood Pigment (білий пігмент).

  • тіні, пігменти та слюда від Tammy Tanuka, Lotus Flower, неонові Tufi Profi,
  • олівець для очей Colour Intense Be Bold - 212 - Лавандовий,
  • олівець для очей LAMEL Make Up Sunwave Liner - 401 блакитний із золотистими блискітками (його як не крути на камеру, мій телефон не хоче передавати золотисті блистівки (в продажі на маркетплейсах вжє не бачу, але в EVA ще є залишкі),
  • підводка-фломастер для повік LAMEL Make Up Meduza Brush Eyeliner - 401/ 402,
  • олівець гелевий для очей LAMEL Make Up Oh My Color Gel Eye Liner - 401/ 403/ 405.

Туш для вій у мене найчастіше коричнева Maybelline New York Lash Sensational Sky High - Brown. Іноді беру водостійку чорну Eveline Cosmetics 4D Extension Volume&Waterprof Mascara.

Тут або ожиновий тінт-бальзам Colour Intense Lip Care Tint Balm (він добре зволожує губи), якщо макіяж у холодних відтінках. Він аналог Givenchy Rouge Interdit Vinyl Color Enhancing Lipstick - 16.

Або якщо макіяж у теплих чи нейтральних відтінках, тоді:

  • блиск для губ Lamel Lip silk Meduza - 401 карамель,
  • блиск для губ, прозорий Colour Intense Tender Lipgloss 12H,
  • помада для губ LAMEL Make Up Insta Lips Lipstick - 402.

Помаду без контуру наношу нещільно, злегка приплескуючи пальцями, створюючи ефект зацілованих губ.

Те, що часто мене рятує:

  • крем для кутикули A'pieu Cuticle Cream,
  • тонувальні рум'яна для нігтів Maxi Color Maxi Health №20,
  • тонік Антисепт Green Pharm Cosmetic Tonic PH 7.

А ще я люблю парфумерію та незвичайні поєднання в ароматах. В основному ношу свіжі, цитрусові. На цей раз шукала щось із нотами манго🥭

Дуже літній аромат, мені він піднімає настрій

  • Туалетна вода Hermes Un Jardin sur le Nil

Тип аромату: квіткові, фруктові
Початкова нота: Грейпфрут, Зелений манго, Морква, Помідор
Нота серця: Апельсин, Гіацинт, Лотос, Очерет, Півонія
Кінцева нота: Ірис, Кориця, Лабданум, Ладан, Мускус

Сподіваюся, що хтось собі знайде цікаві новинки. Я ніколи не використовувала бронзер і не пробувала кремовий конур, буду вдячна у коментах за рекомендації 💜

P.S. Косметичка Mango у мене понад 8 років, зараз її не купити.