Марта К

Маска, я тебе знаю!

Маска, я тебе знаю!

Маски – один із моїх улюблених засобів по догляду за шкірою обличчя. Це ніби справжній ритуал – наносити її, потім лежати, розслаблятись, насолоджуючись запахом та уявляючи, якою доглянутою та м'якенькою буде твоя шкіра. Бренд Balea пропонує цілу палітру масок, залежно від того, який інгредієнт ваш улюблений – тут є і молоко з медом, і екзотичні фрукти, ваніль, лісові ягоди, шоколад – фруктовий або рожевий, для любительок чистої шкіри є солі Мертвого моря, біла глина та чайне дерево. Їх рекомендують наносити на 10-15 хвилин, саше складається з двох половинок, і однієї достатньо для обличчя, шиї та декольте, а змивати радять косметичним рушником чи серветками. Кожна маска має свою родзинку – це і апетитний запах, і живильні масла (авокадо, мигдальне, ши, какао, макадамії, кунжутне), пантенол, рослинні екстракти , гіалуронова кислота. Вирішальним фактором також є невисока ціна. Тож якщо вам хочеться на кілька хвилин перезавантажитись після важкого робочого дня та відновити шкіру, можете обирати серед масок Balea собі вірну помічницю.

Марта К
2
Підписники
0