Mila__Mi

Крем для ніг з олією кокоса та чайного дерева VitaminClub

Крем для ніг з олією кокоса та чайного дерева VitaminClub
Крем для ніг з олією кокоса та чайного дерева VitaminClub

Розповім трошки про бренд. VitaminClub - український бренд натуральної косметики, який заснований на фулереновій воді і створений чоловіками 💁🏻

Крем для ніг з олією кокоса та чайного дерева VitaminClub

Крем спершу знаходився в коробочці на якій було просто безліч цікавої інформації. Я викинула ту коробку💁🏻‍♀️, бо не люблю зберігати зайвий непотріб (інф. можна знайти і на сайті). А все ж таки одне фото тієї коробки залишилося.

Сам крем знаходиться у тюбику 75 мл. Також в них є цей кремчик у форматі 150 мл (і за ціною вигідніше купляти велику упаковку).

Кришка у форматі фліп-топ, щільно сидить біля основи, хоча при відкритті добре відкривається (не пошкоджуючи нігті).

Після відкривання, всередині туби можна побачити впаяну, захисну мембрану з фольги. Її легко можна прибрати за допомогою ножиць ✂️

Склад у засоба дійсно натуральний:
🌿фулеренова вода (ефективно бореться зі зневодненням здорових клітин, діє как потужний антиоксидант, допомогає шкірі ніг залишатися оксамитовою та ніжною)
🌿олія кокосу (антиоксидант, живить, пом'якшує та тонізує шкіру, підвищує пружність та знімає запалення)
🌿меліса (антисептик, заспокоює, знімає запалення, містить віт. А, С та мінеральні сполуки)
🌿ромашка (антисептик, заспокоює, знімає подразнення та запалення, освіжає, зволожує, тонізує, розгладжує та освітлює. Ідеальна для чуттєвої шкіри)
🌿ментол (антисептик, знімає запалення та подразнення, освіжає та тонізує, має дезодоруючу та бактерицидну дію)
🌿олива (зволожує, пом'якшує та живить
🌿 шавлій (антисептик, антимікробне, знімає запалення, загоює, омолоджує, має бактерицидну та дезодоруючу дію)
🌿олія соняшника (пом'якшує, зволожує, живить та захищає від ультрафіолету)
🌿м'ята (антисептик, освіжає та маскує неприємні запахи)
🌿бджолиний віск (омолоджує, пом'якшує, знімає запалення, загоює, укріплює та має ефект відбілювання)
🌿пантенол (зволожує та утримує вологу у шкірі, регенерує, загоює, пом'якшує та знімає запалення)
🌿молочна кислота (зволожує, загоює, омолоджує, знімає запалення, освітлює та регулює кислотність)
🌿гліцерин (зволожує та утримує вологу у шкірі, пом'якшує та захищає)
🌿линолева кислота (зволожує, захищає та пом'якшує)
🌿альгін (відновлює порушений ліпідний обмін, зв'язує токсини та важкі метали, сприяє усуненню набряків)
🌿токоферола ацетат (антиоксидант, зволожує, живить, пом'якшує, знімає запалення та захищає від ультрафіолету

Пахне дуже приємно, мені найбільше відчутна м'ята, меліса, шавлій та ромашка. Нагадує заспокійливі трав'яні чаї, або пам'ятаю, колись в дитинстві були трав'яні краплі для носа (на масляній основі).


Крем білого кольору, легкої текстури (зовсім трошки відчувається маслянистість).

Наносила крем на чисту та суху шкіру ніг. Крем легко розподіляється, при використанні відчувається легка прохолода (завдяки ментолу, м'яті та меліси у складі). Якщо нанести крем тонким шаром, то для повного поглинання у шкіру йому знадобиться 2-3 хвилини. Якщо нанести більш товстішим шаром, то для повного поглинання йому знадобиться ~ 5 хвилин.

Шкіру добре зволожує (вона в мене схильна до сухості навіть влітку). І ще те, що мене приємно вразило - крем допомогає у боротьбі з надлишковим відділенням поту (в мене нажаль є така проблема, генетично 🤪). Чесно, я була приємно здивована за 2-3 використання ноги стали менше пітніти + зменшився неприємний запах поту на ногах. Є помітний накопичувальний ефект. Використовувала його навіть коли було прохолодно (тоді наносила його під шкарпетки). Вистачає досить надовго.

Можливо коли буду брати вдруге, то візьму більший формат (він наче ще й з дозатором йде). Коротше, дуже ним задоволена і щиро рекомендую 💚