Missmili

Bioderma Sebium Foaming Gel

Bioderma Sebium Foaming Gel

Довгий час я вважала ,що пінка/гель для вмивання то не саме основне,і на цьому можна зекономити,воно в принципі так,але як виявилось нормальну пінку треба ще пошукати.За останні декілька місяців я протестувала три пінки для вмивання,і тільки одна з них виявилася класною і дійсно вартою уваги⬇️

https://club.makeup.com.ua/post/14970/

Bioderma Sebium Foaming Gel

Про пінку-мус Bioderma бачила багато позитивних відгуків,тому була впевненість що вона мені підійде,але ні…

Від пінки - очікую гарного очищення,достатньо піни(не люблю всякі емульсії які не піняться,бо є відчутя що шкіра недоочищена),щоб не провокував висипи на моїй і так проблемній шкірі,не пересушував шкіру і не стягував.

Пінку я обрала в маленькому об‘ємі 100 мл(як відчувала😂)

Перш за все , не сподобалось пакування,воно типу норм,але кришечка якась сильно серйозна,щоб відкрити і закрити засіб треба прикласти чимало зусиль,та й останні нігті поламати можна…

Запах приємний,свіжий,пахне чистим мужчиною..жартую😂але запах дійсно як у чоловічих гелів для душу,мені сподобався)

Милиться засіб погано,від слова зовсім,щоб нормально вмитися треба його доволі багато,іноді прииходиться вмиватися двічі,бо з першого разу шкіра якась не достатньо чиста.

З залишками туші і косметики пінка-мус справляється теж через раз,ну коротше…не сподобалось,воно того не варте,вже купила на заміну іншу пінку,сподіваюсь вона норм)💙