Ksyposhka

Бурхливі 1960s

Бурхливі 1960s

1960-ті роки «бітломанія»,твіст, яскравий одяг ,міні юбки , молодіжна музика створили атмосферу цього десятиліття.

Що до макіяжу в стилі 60-х, він передбачає акцентування уваги на очах і використання невиразної, нейтральної помади.

Тоді вважали що виразні очі здатні надати образу молодшого і безневинного вигляду.
Рівний тон,легкий рум’янець, довгі густі вії, олівець і тіні – ось що відрізняє макіяж в стилі 60-х.

Що ж ,ось і я спробувала повторити макіяж дівчат з 60-х , для цього я використала тіні від NYX Ultimate Shadow Palette Brights,взяла аквамариновий колір та нанесла на верхню повіку ,базу я не використовувала .

Стрілочку зробила підводкою від Maybelline New York Lasting Drama 24H Gel Eyeliner тонким пензликом ,та на нижніх повіках домалювала собі війок 😅

Нанесла рум’яни від LAMEL Make Up Cheek Colour New у відтінку Coral.

Мої вії не такі довгі як хотілось би ,тож подовжити їх допомогла туш від Maybelline New York Colossal Curl Bounce ,наносила у 3 слоя.

Брови в мене дуже світлі тож я підвела їх олівчиком від Malva Cosmetics Eyebrow Pencil відтінок 007 ,ідеальний для дівчат зі світлим волоссям і які люблять щоб брови виглядали натурально

На губи нанесла олівчик Kodi lip pencil відтінок 04L .

Сподіваюсь в мене трохи вийшло відтворити макіяж 1960х ,як гадаєте ?