Lytvynenko

Себорегулююча лінійка Dr.Ceuracle

Себорегулююча лінійка Dr.Ceuracle

Завжди цікаво спробувати засоби, що створені саме для мого типу шкіри. Маю жирний тип з надмірним блиском, який приховую пудрою протягом дня.

Dr.Ceuracle - один з моїх найулюбленіших доглядових брендів і було радісно знайти лінійку на пробу, що працює з виробленням шкірного жиру.

Себорегулююча лінійка Dr.Ceuracle

Тонер пішов першим у використанні, одразу після вмивання.

Переваги використання тонеру, як зазначає виробник:

  • Знімає почервоніння і заспокоює подразнену і проблемну шкіру.
  • Контролює вироблення себуму і запобігає появі зайвого сяйва.
  • Звужує пори і вирівнює тон шкіри.
  • Допомагає збалансувати стан шкіри, додатково не пересушує шкіру.
  • У складі не використовується мінеральне масло.

Основні інгредієнти:

  • AC NET - знімає запалення і заспокоює подразнену шкіру.
  • Sopholiance S - контролює ріст і чисельність бактерій, які провокують акне.
  • Cinnamomum Zeylanicum Bark Extract - балансує гідро-ліпідний баланс
  • Sepicontrol A5 - це запатентований комплекс, який контролює надлишкове виділення шкірного жиру

Особисте враження:

Тонер - як водичка, не дуже такі люблю. Аромат не різкий і це приємно.

Поглинається шкірою просто миттєво, я б сказала, як в суху землю 😅 Зволоження не дає. Після нього шкіра не підживлена, а просто гладенька і оксамитова.

Висновок: засіб доклав зусиль, аби блиску на шкірі було менше, проте саме відчуття на шкірі після нього мені не подобається. Не хочу користуватись таким на постійній основі, мені здається, на енний раз використання, цей тонер дасть відчуття стягнутості і пересушеної шкіри.

Емульсія-сироватка була другим етапом тестування.

Обіцянки виробника:

  • Емульсія запобігає появі жирного блиску.
  • Надає заспокійливий ефект.
  • Звужує пори і запобігає появі чорних крапок і запалень.
  • Вирівнює текстуру і тон шкіри.
  • Не містить мінеральних масел, не забиває пори і не залишає липкість після використання.
  • Не викликає алергічних реакцій.

Основні формули емульсії Dr.Ceuracle:

  • Sepicontrol A5 - комплексний актив для жирної і проблемної шкіри, який регулює вироблення себума і запобігає утворенню комедонів, запобігає появі чорних крапок і акне.
  • REGU-SEB - природний біоактивний комплекс, який впливає на гормональну причину виникнення акне (діяльність ензиму, який відповідає за виділення шкірного жиру).
  • AC NET - знімає запалення і заспокоює подразнену шкіру.

Особисте враження:

Консистенція напів кремова, дуже приємна. Теж моментально поглинається шкірою. Не липка, що досить важливо. Проте ні про яке зволожене мови йти не може. Шкіра, знову ж таки, оксамитова і досить підсушена. Звиження пор не побачила, та й після першого використання, мабуть, не слід таке чекати.

Висновок: засіб не для мене, він наче і хороший, а наче і залишає не той ефект на шкірі, що хотілося б.

Крем став завершальним етапом догляду. І він трохи врятував ситуацію.

Основні інгредієнти крему:

  • Екстракт гамамелісу - робить шкіру більш м'якою, звужує розширені пори і регулює вироблення себума.
  • Сік алое вера - заспокоює і знімає подразнення.
  • Sepicontrol A5 - комплексний актив для жирної і проблемної шкіри, який регулює вироблення себуму і запобігає утворенню комедонів, бореться із запаленнями.
  • AC.NET - знижує виділення шкірного сала, перешкоджає забиванню пір і появі підшкірних і закритих комедонів.
  • REGU®-SEB - це природний біоактивний комплекс, який впливає на гормональну причину виникнення акне.
  • Sopholiance S - контролює ріст і чисельність бактерій, які провокують акне.

Особисте враження:

Консистенція крему приємна, аромат такий самий, як і в інших засобах лінійки. Добре розподіляється по шкірі і дає відносне зволоження. На моє здивування, він трохи липкий, перші хвилини, поки не поглинеться шкірою. Так само впливає на матуючий ефект, проте не на весь день.

Висновок: не найгірший крем, що міг би бути, проте не за таку ціну.

Прикро визнавати, але ці засоби не вартують тих коштів, не дають приємного відчуття на шкірі, а захист від надмірного виділення себуму мінімальний.

Уже через пару годин після нанесення, побачила надмірний блиск, але трошки менший, ніж зазвичай. Ті неприємні відчуття на обличчі не вартують того мізерного ефекту. Роботу над звуженням пор та вирівнюванням тону шкіри не побачила.

Я б більше надалі перевагу активу на вечір у вигляді ніацинаміду чи саліцилової кислоти, що буде в довготривалій перспективі працювати з надмірним шкірним жиром. А таким прекрасним засобам, як тонер, есенція та крем залишила б властивість живити шкіру, зволожувати та пом'якшувати.