saybeautyk

Подвійна стрілка

Подвійна стрілка

Мені було цікаво, чи вийде намалювати подвійну стрілку, бо я ще жодного разу цього не робила.

Так як в мене не було кольорових олівців/підводок - увага - я малювала фарбами для розмальовки картини по номерах 😂🤡

Стрілка в принуипі вдалась, але вона швидко потріскалас, що не дивно) а от з тоном я тут проворонила, треба було перекривати краще і використати більше консилеру. Та і корекція тут теж була б доречна більш яскрава.

Тут все як завжди у мене - Wonder Match від Eveline. І консилер під очі - eveline magical perfection (треба взагалі зробити на нього окремий огляд, бо я вже доволі довго користуюсь і мені є що сказати). На запалення наносила консилер у стіку LCF - я його обожнюю.

Скульптор я брала від ламель, а румʼяна - LN Pro у 03 відтінку (персикові). Хайлайтер з палетки LN Pro.

Тут я трошки стягнула румʼяа у складку повіка і саму стрілку, як вже розказала, малювала фарбами 😂 а на очах туш від Патрісії Ледо, яка просто безкінечна 😧 брови просто вклала гелем від Lamel.

Мені здалось, що сюди гарно підійде червона помада, тож я нанесла Maybelline vinyl ink у відтінку #50❤️

Ну і те, що було отримано в результаті. Раніше я дуже любила яскраві або темні помади, але зараз розумію, що з прозорим блиском чи нюдовим рожевим кольором подобаюсь собі більше, а з червоною помадою якось не дуже товаришую)