Strange Love

Повірте, вона справді варта уваги!

Повірте, вона справді варта уваги!

Однак не так давно протестувала одразу декілька парфумів, в тому числі аналоги моїх улюблених та знайомих ароматів. І була шокована!

Я частково навіть засмутилася, бо за декілька днів до цього придбала оригінал Kilian "Love, don't be shy". І його копія від бренду Made in lab виявився і-д-е-н-т-и-ч-н-о-ю. В тому числі і по шлейфу, і по стійкості. Чоловік не відрізнив, де у мене на зап'ясті копія і де тру, сказав, що це один і той же аромат.

У нас на руках був пробник оригіналу, аромат чоловіку сподобався і я навіть думала подарувати йому на Миколая повнорозмірку. Але знову натрапила на аналогову парфумерію. Shaik M 267 - абсолютна копія Giorgio Armani "Stronger With You". Тримається на шкірі навіть після душу, на одязі - 3-4 доби. Якщо нанести на зап'ястя оригінал і копію, різниці ви не почуєте. Єдина відмінність - копія звучить різкіше перші кілька секунд після розпилення.

Ще кілька років тому я кепкувала з подруги, якій продали "точну копію шОнель" за 15грн/л. Проте уже десятки перепробуваних ароматів від Shaik і Made in lab змушують мене визнати: копії таки навчилися робити. Для середньої людини вони АБСОЛЮТНО нічим не будуть відрізнятися від оригіналу, навіть стійкістю. Проте раджу звернути увагу саме на ці два бренди. У них співпадіння просто в яблочко. Інше виробники ще поки не навчилися так круто відтворювати оригінали.