Skomska Olya

Догляд за зубками

Догляд за зубками

За рекомендацією Iryna Koval , придбала зубну пасту від українського бренду Dr. Blanc.

На сайті була чудова акція - в подарунок йшла зубна паста заспокійлива "Soft Control", тому замовила без вагань (наразі теж крута акція в подарунок дуже стильна зубна щітка, я собі замовила її окремо, бо знову ж таки ведуся на дизайн).

Я обожнюю каву, п'ю декілька раз на день , також кола та пепсі завжди є в моєму холодильнику, тому як результат втрачається білий колір зубів і я завжди використовую відбілюючі пасти декілька раз на тиждень.

Зазвичай в мене була від Splat, просто купувала маленький розмір і цього було достатньо, адже ними не можна користуватись на постійній основі.

В зубних пастах від Dr. Blanc мені дуже сподобався в першу чергу дизайн- красивий та мінімалістичний.

Особливості зубної пасти "Absolute White" :

- На 89% складається з інгредієнтів натурального походження;
- містить м'які абразивні частинки, ефірну олію лимона, а також фруктові ферменти бромелайн та папаїн, що гарантують делікатне відбілювання зубів;
- забезпечує полірувальну дію;
- не пошкоджує емаль та не підвищує чутливість;
- ментол, що входить до складу, освіжає дихання;
- спіруліна забезпечує зміцнювальну дію та покращує стан зубів;
- олія м'яти має антибактеріальні властивості, завдяки чому знищує шкідливі бактерії;
- не містить сульфати, парабени та цукор.

Паста очищує чудово, консистенція не така густа, як в звичайних пастах, приємний ментоловий запах, який довго тримає відчуття свіжості .

Користуюсь два тижні - ефект відбілювання є, справляється чудово з проблемою, яку я маю через каву і колу.

Зубна паста заспокійлива "Soft Control" також сподобалась , добре очищає та освіжає , дуже делікатна та ніжна, підійде для чутливих зубів та ясен.

Наразі комбіную даних дві пасти, та задоволена результатом ( чекаю ще на щіточку від даного бренду).

Догляд за зубками