Євгенія 👩

Один із найдостойніших хайлайтерів у бюджетному сегменті✨

Один із найдостойніших хайлайтерів у бюджетному сегменті✨

Всім привіт✌️

З хайлайтером Catrice More Than Glow я познайомилася кілька років тому, коли він тільки з'явився у продажу. Цікаво, що він був випущений лімітованою колекцією, але набув просто шаленої популярності і перейшов у розряд постійних продуктів бренду, чому я дуже рада).

Ділюсь враженнями👇

Упаковка хоч і виглядає на свою вартість, за якістю вона дуже гідна. Пластик не кволий, кришка прикріплена щільно, написи за 2 місяці використання не стерлися. Кришка футляр закриває міцно до характерного клацання, сама по собі не розкривається.

Рефіл закріплений надійно, неодноразові падіння зі столу на плитку (я міс-катастрофа) тому підтвердження).

Вага: 5.9 гр, витрата дуже економічна.

Текстуру прикрашає тиснення у вигляді квітів, яке згодом затирається).

Текстура у хайлайтера просто неймовірна – вона м'яка, ніжна, шовковиста і чимось мені нагадує запечене желе. На відміну від багатьох своїх запечених конкурентів, він не сухий, а кремовий, продавлюється від натискання пальчиків.

Текстура густо усіяна шиммером, але при цьому вона залишається однорідною, оскільки шиммер +/- однакового розміру, без великих блискіток.

Яскраво-вираженого аромату немає, ледь помітний запах пудри, але він абсолютно не викликає ніякого дискомфорту.

Вже 2 роки поспіль я обираю відтінок 20 "Supreme Rose Beam" - це ніжний перлово-рожевий відтінок із прохолодним підтоном (має срібну нейтральну базу з легкими рожевими нотками). Я вважаю, що це універсальний відтінок, який підійде практично всім.

*Хочу відзначити, що колір може змінюватись в залежності від освітлення, вдень він світліший, при штучному освітленні темніший.

Сяйво хайлайтера помірне, з космосу не видно), тому відмінно підійде для створення легких, натуральних макіяжів.

  • У нанесенні абсолютно комфортний, з ним впорається навіть новачок.
  • Текстура добре набирається і переноситься пальцем або пензлем із натурального ворсу. Синтетичним пензликом теж можна користуватися, але це буде складніше через те, що не станеться зчеплення між надто гладким ворсом і хайлайтером.
  • Пігмент лягає на шкіру досить тонким, невагомим шаром. Однак при цьому у нього чудова пігментація і вже з першого шару нанесення він дає гарне ніжне сяйво. Насиченість можна нашарувати, текстура відмінно нашаровується і не створює на шкірі ефекту листкового пирога.
  • Хайлайтер не залишає плям та смуг, та й мені здається, що це неможливо за рахунок його дуже пластичної текстури.
  • Дуже м'яко розтушовується, за бажання текстуру можна розтушовувати до легкого сяйва на кшталт ефекту"вологої шкіри"
  • Не підкреслює текстуру шкіри, а навпаки ніби згладжує
  • Продукт не конфліктує з іншою декоративною косметикою, як кремових так і сухих текстур.
  • Є невеликий недолік, через те що тиснення швидко затирається, продукт з часом перестає набиратися, але не варто засмучуватися). Щоб повернути хайлайтер до нормального стану, потрібно просто зняти верхній шар. Я прибираю його звичайним скотчем (інструкцію можна знайти в інтернеті)).
  • Гарне, ніжне та делікатне сяйво, яке освіжає макіяж
  • Підійде як для щоденних макіяжів, так і для розставлення акцентів у більш яскравих мейках.
  • Легка та м'яка формула, абсолютно не проблемна у нанесенні.
  • Хороша пігментація та можливість варіювати насиченість.
  • Не сушить, не підкреслює текстуру, не провалюється в пори.Взагалі не відчувається на шкірі протягом дня.
  • Стійкість трохи вище середньої (близько 7-8 годин), красиво сходить зі шкіри наприкінці дня.
  • Легкий демакіяж, шиммер не в'їдається у шкіру.

Дуже хороший хайлайтер у своєму ціновому сегменті, щиро рекомендую та дякую за увагу💕