Oli Seagull

Після Gillette Satin Care більше не повернусь до Nivea

Після Gillette Satin Care більше не повернусь до Nivea

За багато років я перепробувала багато засобів для гоління, від жіночих до чоловічих.
В минулому році я почала пробувати чоловічі, бо часто можна почути, що різниці з жіночими засобами окрім запаху немає, а ціна менша.
Так в мене з'явилася піна Arco, яка ну зовсім мені не сподобалась, а потім Nivea. Я не скажу, що вона мене вразила, але була нормальним середняком. На той час я вже забула за що любила саме Gillette, тому знову купувала Nivea😅

Коли піна закінчилась, я знову почала обирати новий засіб і вирішила, що чоловічий запах мені набрид , + дуже дратував дозатор , бо час від часу він міг видавати тільки рідину і таке було з двома пляшками.
Що ж, я знову повернулась до Gillette, але на цей раз вирішила спробувати нову для себе версію.

Після Gillette Satin Care більше не повернусь до Nivea

Має в складі гліцерин, пантенол та вітамін Е.
Аромат солодкий, ванільний. Нарешті такий "дівочий" 😅
Піна виходить дуже ніжною.Набагато ніжніше за Nivea. Лезо по ній сковзить дуже добре, не травмує.
І хоч я використовую після гоління заспокоюючий гель, всеодно одразу ноги не так сильно сверблять, як від попередньої піни.
Не сильне, але зволоження помітне. Хоча б по тому , що на нозі менше сухих лусочок.

То ж до чоловічих пін і гелей я повертатись поки не планую, бо від Gillette Satin Olay отримую більше задоволення і комфорту.