Anna_feerie

Дорожній набір пензлів для макіяжу Makeup

Дорожній набір пензлів для макіяжу Makeup

Цей набір зі мною вже кілька років і він не перестає мене радувати та допомагати в створенні як повсякденних, так і вечірніх мейків 😍. Одразу скажу, що кілька стирчащих волосинок - то не вина пензлів, просто я нещодавно замість підходящого засобу вирішила помити їх звичайним милом (ба більше, відволіклась в процесі та залишила їх в тому милі на півгодини 😔).

Якби не ця моя помилка, вони і надалі виглядали б ідеально, але що поробиш.

Дорожній набір пензлів для макіяжу Makeup
Дорожній набір пензлів для макіяжу Makeup
Дорожній набір пензлів для макіяжу Makeup

Чорні найбільш щільні на жорсткі - плаский пензель підходить для набивання тіней або сухих пігментів, скошений - для оформлення брів за допомогою пудрових продуктів.

Коричнева щітинка дуже м'яка та приємна до шкіри, ці пензлі я використовую під час кожного макіяжу: маленький для фарбування нижніх повік та затемнення куточків очей, більший - для тушовки тіней на верхніх повіках. Мені подобається, як легко з ними фарбуватися, вони не ставлять плям та швидко створюють необхідні переходи та димку.

Найменший пензлик призначений для губ, але я також малюю з його допомогою стрілки тінями (він щільно набитий, тоненький та зручний для таких цілей). Також дуже зручно брати цей набір з собою - адже пластиковий футляр захищає і пензлі, і косметичку)).

В цілому цей набір - дуже вдала покупка, тож, якщо ви часто подорожуєте або полюбляєте фарбуватись на роботі - вам він точно стане в пригоді 🤗.