Оla Melnik

Найгірше тестування, яке ставалося з сої обличчям

Найгірше тестування, яке ставалося з сої обличчям

Цього красунчика мені відправили на тестування. Хотілося б написати хороший відгук, але реальність не така.

Користувалася цим красунчиком всього два дні. Але цього уроку мені вистачить на все життя.

Перший день , як завжди вмилася своім звичним засобом та нанесла цей крем. На вечір мене вже мало насторожити що зʼявилися висипання не в звичних мені місцях, але я не надала цьому значення, так--як пару висипань це нічого страшного.

Другий день, зробила все так само вмилася та нанесла уей крем . Та на ранок я коли прокинулася просто впала в розпач ( дусаю всі хто стикався з акне мене зрозуміють) все обличчі покрилося висипаннями . На лобі маленькі червоні, та більші в зоні підборіддя та біля носу. Я просто не могла взгоянути без сліз , вибачте фото не буде, так як дуже важко морально налаштуватися це.

Профшло три дні ситуація вже краща, я повернуласядо свого улюбленого крему від la roche. Але тепер потрі час поки всі ці прищики вийдуть на поверхнієсть і це не бистрий процес. Інші корма цієї фірми я навіть тестувати не стала. Ці всі керма йдуть у смітник

Нікому не раджу.

Найгірше тестування, яке ставалося з сої обличчям