Missmili

Тестую косметику від українського бренду Lapush

Тестую косметику від українського бренду Lapush

Привіт)💗

Гадаю,достатньо часу пройшло і можна поділитися своїми враженнями на рахунок засобів від Lapush

Придбала тонік для обличчя,сироватку,а в подарунок отримала ще й скраб для тіла)

Отож:

Тестую косметику від українського бренду Lapush
Тестую косметику від українського бренду Lapush

Цей засіб мені сподобався!Класний базовий тонік без спирту з хорошим складом.

Склад:

Aqua, Pentylene Glycol, Taurine, Phenylalanine, Niacinamide, Xylitylglucoside, Anhydroxylitol, Xylitol, Urea, Olive Oil PEG-8 Esters, Sorbitol, Glycine, Panthenol, Zinc L-Pyrrolidone Carboxylic Acid, Allantoin, Sodium Hyaluronate, Polysorbate-80, Lactic Acid, Phenoxyethanol, Ethylhexylglycerin, Sodium Cocoyl Glutamate, Fragrance

Тонік гарно освіжає і очищає шкіру від залишків косметики,має приємний свіжий аромат,не подразнює і не викликає висипів)На шкірі відчувається приємно,не липкий і не сушить шкіру.Засіб сподобався!Якщо шукаєте хороший базовий тонік-то це воно!

Тут не все так радужно(

Коли тільки почала тестувати цю сироватку то було відчуття що ось-це воно!

Зволожує,розгладжує,шкіра з ним наче шовкова,має приємний фруктовий аромат,густу консистенцію(використовувала замість крему)але..

Протягом тижня я помітила що мене дико сипить,з‘являлися великі підшкірники на носі і на щоках😱Коли його відмінила,все прийшло в норму!Тому довикористовую на шию і зону декольте і на цьому все.Моїй проблемній і комбінованій шкірі цей засіб не підійшов(

Склад:

Water, Sorbitol, Xylitylglucoside, Anhydroxylitol, Xylitol, Caffeine, Olive Oil Glycereth-8 Esters, Aloe vera Extract, Green Tea Extract, Green Coffee Extract, Allantoin, High Molecular Weight Hyaluronic Acid, Low Molecular Weight Hyaluronic Acid, Hydroxyethylcellulose, Panthenol, Jojoba Oil, Gluconolactone, Phenoxyethanol, Benzyl Alkohol, Ethylhexylglycerin, Ascorbyl Phosphate, Succinic Acid, Malic Acid, Vitamin E, Fragrance

Супер!

Скраб дуже сподобався!Дрібний,ніжно шліфує і полірує шкіру,має приємний нехімічний аромат солодкого кокосу,шкіра після нього гладка,ніжна і відполірована)

Зазначу зразу,консистенція у скраба суха і розсипчаста,коли він до мене приїхав,він був твердий,і його треба було трохи «вспахати»😂

Такий формат скрабу мені зайшов,бо після жирних масляних скрабів у ванні можна добряче підсковзнутись,після цього скрабу все добре)Крем для тіла після скрабу обов‘язковий!

Склад:

Sucrose, Cocamidopropyl Betaine, Glycerin, Coco Glucoside, Olive Oil Glycereth-8 Esters, Polysorbate 80, Panthenol, Xanthan Gum, Kaolin, Allantoin, Phenoxyethanol, Ethylhexylglycerin, Fragrance.