Nastya_Gai

Мій рятівник після активів | заспокоює і зволожує

Мій рятівник після активів | заспокоює і зволожує
Мій рятівник після активів | заспокоює і зволожує
Мій рятівник після активів | заспокоює і зволожує

Придбала я його в кінці весни, бо потрібно було відновлення після ретинолу.

Крем дууже легенький, має таку невагому гелеву текстуру. Зручно розподіляється по шкірі. Має вологий фініш, тому потребує деякий час на поглинання, але липкості не залишає. Запах досить сильний, трав‘яний, але мені зовсім не заважає.

Багато хто жаліється на металеву тубу, а мені вона подобається, дуже стильно виглядає. У використанні нюансів не виникло.

Розхід. Я користуюся два місяці, кожен вечір (лиш інколи чергую з цикапластом, десь раз на тиждень).

Маю проблемну шкіру з поодинокими висипами. Він ідеально підійшов на весняно-літній період.

Зволоження мені вистачає, добре заспокоює і до ранку зменшує почервоніння, загоює ранки (я ж люблю роздавити собі все лице🤦🏼‍♀️). Шкіра м‘якенька і приємна на дотик.

Засіб містить 2,99 % пантенолу, який має потужні заспокійливі, загоювальні та відновлювальні властивості, бореться з сухістю, стягнутістю, почервонінням і набряклістю.

Пдійде для всіх типів шкіри, включаючи чутливу, суху і куперозну.

__________________________________________________

Особливості Needly Panthenol Water Gel Cream:

- гіпоалергенна формула з пантенолом, який чинить заспокійливу, протизапальну, пом'якшувальну та регенерувальну дію;
- ніацинамід м'яко освітлює, зміцнює природний захисний бар'єр, посилює вироблення колагену та чинить антиоксидантну дію;
- комплекс рослинних екстрактів – центела азіатська та портулак – забезпечує боротьбу із запаленнями, подразненнями, почервоніннями, а також покращує мікроциркуляцію крові;
- гідролат камелії насичує корисними вітамінами та мінералами;
- фермент хлорели робить шкіру гладенькою, еластичною та пружною;
- гіалуронова кислота запобігає сухості та зневодненню.

Мій рятівник після активів | заспокоює і зволожує