Hanna Domashenko

Проблемна шкіра тіла влітку - це питання, яке можна вирішити🌺

Проблемна шкіра тіла влітку - це питання, яке можна вирішити🌺

Влітку багато хто зтикається з проблемними ділянками шкіри: примхливі прищики можуть зявлятися на спині, грудях, руках тощо. Звичайно, проблема можеже бути значно глибшою, ніж просто літня спека та надмірна пітливість, що і може провокувати подібні висипання. Але, стикнувшись з висипаннями на спину цього літа - я спробувала вирішити питання косметично - тому й придбала гель для душу для проблемних ділянок тіла від Marie Fresh.

Як стверджує виробник, до складу гелю входить розчинна форма азелаїнової кислоти, АНА- та ВНА-кислоти. Це гарний коктейль у боротьбі з запаленнями та їх попередженню.

Проблемна шкіра тіла влітку - це питання, яке можна вирішити🌺
Проблемна шкіра тіла влітку - це питання, яке можна вирішити🌺
Проблемна шкіра тіла влітку - це питання, яке можна вирішити🌺

Гель досить рідкий та має дивакуватий синій колір навіть коли його спінюєш! Пляшечка має зручний дозатор. Аромату в цьому гелю я не помітила. Після першого використаня в мене підсушились всі запалення, які були на шкірі, ще через пару днів вони взагалі почали зникати. Зараз я маю чисту шкіру завдяки даному засобу! Азелаїнка дійсно добре працює!

👌 гель гарно очищує шкіру;

👌 дійсно бореться з висипаннями;

👌 попереджує подальші прояви висипів;

👌 можна користуватися щодня;

👌 не пересушує шкіру.

Якщо у вас є подібна проблема і ви ще не затестили цей засіб, то дуже рекомендую!