Ксенія 💫

Усі знають про 004, а я хочу показати 010.

Усі знають про 004, а я хочу показати 010.
Усі знають про 004, а я хочу показати 010.

Вітаю красуні🌼!

Ось і осінь прийшла, а з нею і зміна настрою в макіяжі. Мої улюблені блискітки у вигляді ніжних текстур залишаю, а дістаю помади.

Частіш за все використовую в тандемі з олівцями для контуру, хоча можу і просто соло їх(олівці) наносити та розтушовувати.

Сьогодні покажу один відтінок дуже відомого олівця для губ, але чомусь на нього практично зовсім немає свотчів. Він вартий того, аби його носили, бо чарівно гарний на вустах - по стравжньому осінній. Мова про True lips від PUPA у відтінку 010 Бордо. Хоча він зовсім не бордо....

Так, True lips - це справжня знахідка для тих, хто любить комфорт на губах та гарний колір. М'яка текстура наноситься рівномірно та плавно, головне не тиснути на грифель. Для насиченості кольору можно продублювати поверх.

Текстура цих олівців одночасно є як їх плюсом, так і мінусом,- заточувати потрібно частенько, тому їх витрачання в рази більше.

Відтінок заявлений як бордо. Але, хоч убийте, я не бачу його і близько... чи пак мої уявлення про бордо інші 🙄? Можливо, це один із відтінків бордо, так, з цим можу погодитися. Але це не класичний бордо.

Запитала у чоловіка його думку? А він мені - бордо. Я і сіла 😁.

Що бачу я : це коричневий, з теплим підтоном та краснинкою.

Отже, покажу вам його при різному освітленні, а ви самі вирішите вже бордо то чи ні).

На вустах з ним можна робити нереальні варіанти! Він легкої розтушовки до бомбічного градієнту.

Покажу варіант соло, з помадою повсякденною в тій гаммі та більш яскравою. І кожен варіант, на мою думку, має право на життя.

Отже , лише контур, який я розтушувала до центру, тобто олівчик соло. Про комфортність цих олівців вже написано чимало, зупинятись не буду.

Далі помада, відтінок якої використовую на повсякдень + олівець по контуру від PUPA.

Так як, у підтоні олівця є трошки червоного, то чому б не поєднати з червоною помадою.

Дуже раджу до знайомства та спробувати і його, та не полишати поза увагою. На мій погляд дуже красивий колір!

А про більш нюдовий розповідаю та показую в цьому дописі https://club.makeup.com.ua/post/15388/

Сподіваюсь була корисною.

З повагою, Ксенія ✨

Про супер подовжуючу туш також від Pupa розповідаю тут https://club.makeup.com.ua/post/19034/