Zera Khaibulaeva

Нічна сироватка з віт C від Garnier

Нічна сироватка з віт C від Garnier

Одразу попереджаю , що виробник заявляє про видиму ефективність після двох місяців використання.

Я тестую третій тиждень і ось які мої враження.

Ну по-перше, мені потрібно було додати у свою рутину якусь сироватку на ніч. І мій погляд пав саме на цей варіант. Дуже бюджетна сироватка з гарними компонентами. В складі відсутній спирт та силікони. Також виробник заявляє про 10 % чистого віт С🍊

Детальніше склад: AQUA / WATER, ASCORBIC ACID, PENTYLENE GLYCOL, GLYCERIN, SODIUM HYDROXIDE, HYDROXYACETOPHENONE, SALICYLIC ACID, CAPRYLYL GLYCOL, CAPRYLYL/ CAPRYL GLUCOSIDE, POLYQUATERNIUM-67, ADENOSINE, TRISODIUM ETHYLENEDIAMINE DISUCCINATE, SODIUM HYALURONATE, LINALOOL, LIMONENE, GERANIOL, PARFUM / FRAGRANCE.

По консистенції- рідкий, за два тижні користування не став густіший, був прозорий, став трохи жовтіше. Флакон з темного скла з піпеткою. Розхід невеликий, вистачає менше одної піпетки на обличчя та шию.

Запах приємний, солодкуватий, не сильно виражений.

Липкість є, в мене відчувається десь протягом години, потім майже не відчутно. На обличчі менше, ніж на шиї. Коли нахиляє юшку голову, то липне😌 Але не всі використовують на шию, тож комусь може і не буде дискомфорту.

Ніяких подразнень чи висипань не виникло.

Що я отримала за цей час? Однозначно зволоження та трохи рівніший тон. Тож продовжу далі користуватися 👍👍 👍Ще планую додати ранкову сироватку з віт С, тож ефект має бути кращим 👍

Якщо ще вагаєтесь, то не бійтесь спробувати ♥️

Нічна сироватка з віт C від Garnier
Нічна сироватка з віт C від Garnier
Нічна сироватка з віт C від Garnier
Нічна сироватка з віт C від Garnier