alena.rosee

Аж бджоли прилетіли 🐝🐝 Mermade What a Melon 🍉

Аж бджоли прилетіли 🐝🐝 Mermade What a Melon 🍉

Всім привіт! 🍉

Спробувала дует Скраб та Слайм Кавунові та розповідаю чи сподобалось ☺️

Аж бджоли прилетіли 🐝🐝 Mermade What a Melon 🍉

Інформація від виробника :

Особливості слайм-гелю для душу What a Melon від Mermade:

- гліцерин у складі формули запобігає втраті вологи та підтримує оптимальний рівень зволоження;
- алое вера підвищує пружність та еластичність шкіри;
- має насичений кавуновий аромат, який забезпечує довготривале відчуття свіжості;
- видаляє себум та забруднення;
- робить шкіру шовковистою та пом’якшує її;
- має тягучу консистенцію слайма, яка зрештою легко піниться при контакті з водою.

Мої враження та трохи роздумів:

  • Консистенція гелю густа, але текуча, тобто легко витече з баночки , якщо її перевернути
  • Аромат насичений. Ні. НАСИЧЕНИЙ!! Це справжній цукрово-кавуновий концентрат , мрія будь-якої бджілки )))
  • Шкяру сушить в міру, але мені майже все підсушує , та я завжди користуюсь кремами та лосьонами після душу, тому нормальні враження )
  • Ванна дуже пахне після душу, шкіра трошки пахне, відчуваю себе цукерочкою 🍭
  • Піниться добре, треба небагато засобу )

Щодо назви , авжеж кожен "художник і він так баче" 😁 та пробував дійсно слайми для душу, можу сказати , що це не зовсїм слайм (на мій погляд). Дякуючи англійському Lush , яким багато хто надихається навіть з виробників, я перепробувала різні дивні консистенції за багато років, був і слайм , і то був саме ось той, як слайм або лизун (90-ті точно пам'ятають ті субстанції 😁).

На користь Мермейд їх продуктом користуватись набагато простіше в душі, чим слаймом Лаш, бо це просто густий гель для душу 🍉

Будь я виробником такого засобу , я би назвала цей продукт Сиропом.

Так, Сироп для душу і перелила в довгу бутилочку (які випускають для сиропів). Бо з баночки є багато шансів що може вилитись .

А так це був би Сироп для душу , який підсластить будь-який водний ритуал очищення . Навіть фраза вже придумалась . Авжеж, хотілось би такого Сиропу і бананового , і ванільного , і кокосового , в кавового (але знаю що якісні віддушки ваніль та кава не так просто знайти). Тому любі виробники - чекаю на умови співпраці в приват 😁 Ахах ))

Якщо оцінювати саме цей Слайм-гель, то 9/10, 1 бал зняла за тару, в якій налито гель)

Опис від виробника:

Цукор солодко й турботливо видаляє з поверхні шкіри ороговілі частинки. Дарує ніжність і м’якість кожній проскрабованій діляночці твого тіла. Матуюча рисова пудра та насіння полуниці - природні скрабуючі ексфоліанти , котрі делікатно скрабують шкіру та активують регенерацію клітин. Амінокислоти олії жожоба зволожують та захищають шкіру без липкої плівки, збагачуючи її вітамінним комплексом. Покращують еластичність та заспокоюють подразнення.

Мої враження:

  • Я люблю скраби , тому цей повністю задовольнив мене якістью та ефектом
  • Має досить жорсткі цукринки для хорошого такого масажу та зернятка полуниці для більш делікатного
  • Має насичений кавуновий аромат, але не такий солодкий , як у слайма
  • Зволожує шкіру, але не залишає плівку чи жирний ефект після змивання
  • Досить помякшує шкіру
  • радує не тільки ароматом , а і кольором )
  • тара стандартна , зручна для скрабу

Моя оцінка 10, скраб прекрасний по всім параметрам і користуюсь із задоволенням 🍉🐝