Alyona Fedyk

Сухий шампунь Got2b: маленький рятівник для волосся, але зі своїми мінусами

Сухий шампунь Got2b: маленький рятівник для волосся, але зі своїми мінусами

Коли немає ні води, ні світла, доводиться викручуватись, бо бути красивою хочеться завжди. Чисте волосся — той надважливий фактор, без якого на вулицю я не вийду. Тому зараз довелось шукати альтернативу, і, звичайно, я здалась. Сухий шампунь, так сухий шампунь… Звісно, я пробувала до цього ці засоби, але я не змогла миритись з тим, що моє волосся покрито якоюсь незрозумілою «цукровою пудрою»)) На цей раз пробую Got2b Fresh it Up! Щоб знову флакони не валялись без діла, я вирішую взяти найменший — 100 мл. Цей дуууже компактний: навіть покласти його в сумку — ідея доволі непогана.

Плюси:

🍏 дуже свіжий квітковий аромат

🍏 не залишає білого нальоту (але я білявка:))

🍏 не склеює пасма, як це буває від сухого шампуню

🍏 дійсно робить волосся візульно чистим

Мінуси:

🍎 ефект не триває дуже довго, пів дня волосся дійсно виглядало свіжим, згодом — довелось знову розпиляти його на коріння

🍎 об‘єму він не надає взагалі

🍎 не впевнена, що справиться з дуже жирним волоссям; я використовувала його на наступний день після миття

🍎 мені він трішки подразнює шкіру голови (можливо з цього треба було почати); не критично, але іноді хотілось змити з себе цей засіб

Я не стала фанатом сухих шампунів, але як варіант для експрес-свіжості — ставлю плюс. Головне, що він не робить волосся липким і «солодким», бо це для мене катастрофа) Та й формат зручний. Я не експерт у цьому питанні, але, сподіваюсь, мій допис буде корисним для тих, хто шукає щось легке та бюджетне❤️