saybeautyk

Румʼяна Catrice Airblush

Румʼяна Catrice Airblush
Румʼяна Catrice Airblush

Я маю відтінок 030 - rosy love. Це красивий переливний рожево-персиковий колір з шимером. Я випадково побачила його в інсті і одразу зрозуміла, що МЕНІ ПОТРІБНО.

Продукт має дуже приємну сатинову текстуру, трохи пилить, але не сильно критично (в порівнянні, наприклад, з LN Pro, це майже нічого). Має пігментацію від слабкої до середньої - я прям не шкодуючи наносила румʼяшки.

Обʼєм - 5,5 г, що доволі непогано. Запах специфічний і не сильно приємний, але зовсім не гучний.

Дуже красивий перелив на шкірі, просто розкішний, я б сказала. Закохав мене. Треба памʼятати, що саме шиферні румʼяна підкреслюють текстуру шкіри (як у мене, наприклад, одразу дуже кидаються в очі рубці-постакне).

Продукт доволі стійкий, я не помітила, щоб він зʼїдався шкірою протягом дня. Мені сподобалось буквально все - від кольору до нанесення. Єдиний момент - жахлива непродумана кришка. В неї немає ніякої "защелки" - румʼяна можуть легко відкритись і постраждати навіть у косметичці. Це не дуже приємно( Але за таку приємну ціну не такий вже і жахливий недолік (хоча хотілося б все одно, щоб його не було).

Румʼяна Catrice Airblush
Румʼяна Catrice Airblush

Додаю свотчі відтінків 010 coral sky i 020 cloud wine

А так продукт виглядає у макіяжі. Дуже свіжий та цікавий колір, як на мене.

Якщо ви в пошуку класних румʼян за смішні гроші - придивіться до Catrice саме у відтінку 030.