Mila__Mi

Арома-бари для душу від Weleda 🧼

Арома-бари для душу від Weleda 🧼
Арома-бари для душу від Weleda 🧼

Ох ті новинки від Weleda, повз яких неможливо було пройти 🥺 Ну як новинки, засоби з'явилися в продажу ще в минулому році, але я добралася до них тільки зараз 😁

Бо моя любов до цього бренду просто невимовна 🥰💘

Арома-бари для душу від Weleda 🧼

В серії представлені 4 аромати:
🔸Імбир та Гіркий апельсин 🍊
🔸Лаванда та Ветівер 🧘🏻‍♀️
🔸Іланг-іланг та Ірис 🌿
🔸Герань та Літсеа Кубеба 💮

Я спробувала перші два аромати (Імбир та Гіркий апельсин/ Лаванда та Ветівер). Бо як ви могли зрозуміти з іншого допису (якщо ви його читали) про гелі від Веледа - я люблю баланс (щоб бадьорило та розслабляло). Залишу посилання на допис про рідкі гелі від Веледа https://club.makeup.com.ua/post/14948/

🔸Має насичений жовтий колір, овальну форму з вигином на внутрішній стороні. На передній стороні є гравіювання - Weleda, виглядає дуже красиво 😍

🔸Розмір засобу можете глянути на фото, листаючи галерею ⬆️


🔸Аромат:
В ньому відчутні пряні ноти імбиру з відчутною гіркою нотою цедри апельсину. А саме: виробник вказує, що в основі аромату є петітгрейн - група ефірних олій, одержаних перегонкою листя, молодих гілок, порослі та плодів різного насіння сімейства цитрусових.

Пахне дуже свіжо, бадьорить з перших хвилин, заряджає енергією та наповнює ванну кімнату своїм ароматом 🍊🍋

На шкірі тримається ще деякий час після прийняття душу.

🔸Дуже добре і швидко піниться, створюючи густу та пишну пінку. Добре очищує та не пересушує шкіру (жирну в літній період так точно не пересуше). По відчуттям наче створює захисний бар'єр на шкірі. Цей арома-бар в мене вже закінчився 👌🏻

🔸Цей арома-бар світлішого кольору (і мені здається він найсвітліший у всій серії 🤔). Окрім кольору виглядає так само як і попередній описаний арома-бар, за розміром такий самий, тому повторюватися не буду.

🔸Аромат:
Взагалі я не поціновувач лаванди і навіть іноді обходжу засоби з лавандовою віддушкою. АЛЕ, цей арома-бар за ароматом мені дійсно сподобався 🤫 Так, він пахне лавандою, але дуже ніжною, так розслабляє 🥰 Наче зупиняє час і дає хоч трошки абстрагуватися від усього, насолодитися відпочинком, побути в гармонії. Щоб краще зберігався аромат засобу, виробник рекомендує зберігати арома-бар в закритій мильниці.

🔸Піниться та очищує дуже добре як і попередній арома-бар. Наразі використовую саме цей арома-бар, так як той вже закінчився. У мильниці доречі вони не розмокають (навіть у закритій, де вологість найбільше зберігається). Для сухої шкіри можливо знадобиться додаткове зволоження у вигляді крему/лосьйону.

+ засоби мають натуральні складники
+ не тестуються на тваринах 🐇
+ компактні за розміром (спокійно можна брати з собою в дорогу, займає мінімум міста в дорожній косметичці/рюкзаку)
+ економічні у використанні. Виробник обіцяє, що засіб заміняє два гелі для душу об'ємом 150 мл=300 мл. Мені одного арома-бару вистачило на місяць (можливо навіть трошки більше, бо точно по дням не відслідковувала), тому те, що засіб заміняє 300 мл гель, то факт.
+ зручні у використанні. Мені здалося, що з ними я швидше приймаю душ, бо піняться вони швидко, змиваються також дуже швидко 👍🏻 І доречі можна використовувати без губки, мені навіть так більше сподобалося, тому ще один + не потребує додаткових аксесуарів 😁👌🏻
+ обгорнуті в еко-упакування, що піддається 100% переробці (не шкодимо собі та природі)
+ мають біорозкладну формулу, тим самим не шкодять водоймам та їх жителям.

Переваг в цих засобів більш ніж достатньо, якісні та виконують свої функції на 100%. Мені сподобався такий формат засобу для душу. Можу рекомендувати 💚