Mond

Другий досвід фарбування Casting Creme Gloss

Другий досвід фарбування Casting Creme Gloss
Другий досвід фарбування Casting Creme Gloss

Пройшло пристойно часу між першим та другим фарбуванням з Casting (Як я фарбувалася у темний шоколад (№323) розповідала тут: https://club.makeup.com.ua/post/16018/, тут і деталі фарбування ). У проміжку зіпсувала колір з L'Oreal Preference (про це розповідала тут: https://club.makeup.com.ua/post/9095/ ).

Через 4 місяці після неї у мене так і залишилася нерівномірно руда частина і відросло коріння. Щоб вирівняти колір, повернулася до Casting. Процес не відрізняється від минулого, тому у цьому дописі увага буде саме кольору.

Колір обрала 618 - (Ванільний Мокко). Колір на упаковці дуже неточний.

Попередньо переглянула багато відгуків про нього. Тому не було сюрпризом, що цей колір лягає на темне волосся як відтінковий бальзам. Але, все-таки очікування були вищими.

Важливо було пом'якшити перехід натурального коріння та минулого фарбування , при цьому не зробити його темнішим за природний. Фарба допомогла це зробити, додавши корінню більш теплого відтінку. Однак повністю затонувати минуле фарбування не змогла.

Колір освіжився. Та істотних змін не відбулося. Тож, для темного волосся №618 малоефективний. Більше здивувала повна бездіяльність до сивини.

Якщо минула фарба впоралася з сивиною на відмінно, то цей колір не дав жодного результату. Сивина навіть не стала бодай якогось відтінку.

Змивалася фарба довго і буквально з кожним миттям голови.

Негативного впливу після фарбування не спостерігаю.

У цьому наборі для мене став ціннішим бальзам для волосся. Він дійсно робить якусь магію, дає блиск і волосся стає слухняним.

______

L'Oreal Paris Casting Creme Gloss

Другий досвід фарбування Casting Creme Gloss
Другий досвід фарбування Casting Creme Gloss
Другий досвід фарбування Casting Creme Gloss
Другий досвід фарбування Casting Creme Gloss
Другий досвід фарбування Casting Creme Gloss
Другий досвід фарбування Casting Creme Gloss
Другий досвід фарбування Casting Creme Gloss
Другий досвід фарбування Casting Creme Gloss
Другий досвід фарбування Casting Creme Gloss
Другий досвід фарбування Casting Creme Gloss
Другий досвід фарбування Casting Creme Gloss
Другий досвід фарбування Casting Creme Gloss
Другий досвід фарбування Casting Creme Gloss