Anna_feerie

Бюджетні парфуми українського бренду Esse 45, які я обожнюю!

Бюджетні парфуми українського бренду Esse 45, які я обожнюю!

Все почалося з того, що одного разу в магазині я протестувала аромат Tresor midnight rose від Lancome. Нанесла - і закохалася в цей ягідний шлейф, терпкі деревинні ноти та чуттєвість квіткових нот. Той перший пшик на рукаві тримався ще кілька тижнів, то ж я вирішила замовити в тому ж місці флакончик з моїм особистим дивом. Але...дива не сталося))) Бо парфуми виявилися зовсім не такими глибокими і стійкими, як у тестері. Навіть "відстоювання" у темному місці не допомогло. То ж 50 мл закінчилися дуже швидко.

Далі мені двічі привозили з різних дьюті-фрі цей аромат - обидва рази я залишала парфум на кілька місяців, щоб збільшити стійкість, але жодного разу не отримала результату, як при першому знайомстві з Midnigt rose.

Та одного разу мені на очі потрапив наш український бренд, що виробляє парфюмерію (в тому числі аналоги до відомих ароматів). Раніше до "ліцензійних парфумів" я ставилася досить прохолодно, бо ті, що я пробувала, були пласкими, нестійкими та нецікавими. Але я наважилася взяти пробник, а потім і повнорозмір.

Бюджетні парфуми українського бренду Esse 45, які я обожнюю!

І цей аромат просто дивовижний! Він дуже-дуже подібний до оригіналу, має ноти малини, смородини, піону та кедру. Парфум змінюється під час носіння, а не свербить увесь час однією нотою. А найголовніше - він справді стійкий! Тож це мій другий флакон і однозначно не останній, бо з усіх моїх люксів та мідл-маркету саме він найулюбленіший.

Ще маю Esse 45 - це аналог VALENTINO VALENTINA PINK EAU DE PARFUM, також дуже приємний солодково-фруктовий аромат. А моя свекров обожнює Esse 89 - Ange Ou Demon Le Secret от Givenchy.

Тож дуже рекомендую познайомитися з ароматами від Esse та зайвий раз підтримати українського виробника!