Винник Катерина

Моя партія з Еко/веган косметикою.

Моя партія  з Еко/веган косметикою.

Я не знаю що буде завтра. Але сьогодні я хочу бути щасливою. Щоб не відкладати позитивна "опісля" (бо його може не бути того "після") я радую себе таким ось чином.

вчора я показала "додатки" до основних покупок))

ось, власне, і більша частина винуватців тих семплі.

Моя партія  з Еко/веган косметикою.

Гель від Bioconte - це мій постійний супутник. коли вперше його замовила , то була трохи шокована виглядом. Він має рідку консистенцію та коричневий колір.

пізніше я зрозуміла, що колір - то від мильного кореня , а консистенція - бо немає загусників у складі. Та і , зрештою, вся моя нинішня "душова" косметика дещо рідкувата, порівняно з класичнимм гелями (як , наприклад, Dove, Palmolive тощо), тому вже не так на цеизвертаю увагу) але чоловікові не подобається, тому він миється своїми звичнимм засобами.

гель від NaturaBella - це для мене особисто новинка. Замовила вперше. Але вже відчуваю відмінності:

1) більш сильний аромат

2) світліший колір (скажімо, прозоро-жовтуватий)

але так само рідкий.

Доньці 8 років, але для неї я купую все одно дитячі мила та пінки для вмивання.

знову ж таки, Bioconte - я його добре знаю і беру по акції з запасом (чесно, вже 6 пачок є))). як і гель для душу - має коричневий відтінок , рідку консистенцію та нейтральний запах. Шкіру не сушить (я навіть іноді вмикаюсь, воно ніяк не сушить шкіру, при цьому чудово очищує її). якщо ми кудись ідемо, то я беру це мило "на всі випадки життя".

делікатний гель від NaturaBella - це новинка (для мене).

має менш виражений запах, ніж попереднє мило. Рідке. Проте гарно очищує шкіру. жовтуватий відтінок.

обидва гелі можна використовувати від народження.

Десь в попередніх постах просила про допомогу із пошуком заміни мого улюбленого гелю для інтимної гігієни. і так, і сяк думала... та й знайшла все ж свій. Не в Україні, правда, але все ж знайшла!))

наймʼякіший гель, який не викликає подразнень, сухості, свербкжу тощо. Рідкий, з делікатним запахом.

і вирішила спробувати ще мило для рук цієі ж ТМ.

думала, що запахи будуть схожі, але ні. В мила для рук - майже не відчутний. але решта характеристик - однакова (рідкі, гарно піняться, не сушать шкіру ніде))))

Тут буде просто фото. Опису не буде) ще не пробувала))) просто хвастаюсь😅

як використаю - тоді буде відгук))))

Під впливом самореклами купила ще один брикет . цього разу з кокосом)) бо можіто хоч і пахне та очищає гарно, але трава у волоссі трохи "напрягає"))))

про "мохіто" для волосся читати тут:

https://club.makeup.com.ua/post/15494/