Olyaskipochka

#testmakeup

#testmakeup

Всім привіт!

Настала моя черга ділитися враженнями від подарункового боксу від MakeUp 💄

По-перше, хочу дуже подякувати команді MakeUp Club за можливість тестувати нові продукти ❤️ Кожного разу дуже приємно отримувати подаруночки🫶🏻

Отже, перейдемо до продуктів:

1) Гель для душу Weleda "Happiness"

Дуже гарно піниться і легко змивається.

Аромат дуже незвичайний, я такого раніше ніколи не зустічала. Мені запах схожий на джин-тонік або якийсь міцний трав'янистий лікер. Але цей аромат не б'є в ніс, навпаки дуже приємний та освіжаючий. До цього я користувалась тільки гелями для душу тільки з дуууже солодкими кокосовими/квітковими/фруктовими ароматами.

Тепер буду мати на увазі, що свіжі мені теж підходять.

Загалом дуже сподобався.

#testmakeup

Підводка ❤️

Насичений колір, зручний пензлик для малювання стрілок.

Ціна-якість - просто на вищому рівні. Можу сміло рекомендувати. Проходила цілий день - нічого не потріскалось і не осипалось🫶🏻

2) Консилер🍒

Щільний - перекрив мені синячки під очима та маленькі недоліки.

Трішки скатакая під очима, але після того як я припудрила відносився цілий день без жодних проблем. Теж рекомендую 👍🏻

Тут можу сказати, що аромати не мої🫢

Непоганим для мене виявився Patchhouli Figue

Мені він пахне ванільним цукром і переспівшою грушкою🤭Після того, як пройшло трохи часу аромат мені навіть сподобався, бо спала та сильна приторність🤗

Далі Rose Agathe

Нууууу, тут вже ситуація інша..

Запах троянди вдарив в ніс. Лікарня і ланад. Дуе незрозумілий і важкий для мене аромат. Навіть після години носки не став легшим. Не моє сто відсотків

Datura Amaretti

Одразу відчувала запах мигдалю та шкіри. Дуже непоганий варіант, якби був менш насичений. Може, спробую наносити його зовсім трохи і буде непогано

Absinthe Gaïac

Дуже жорсткий аромат. Одразу не стався з ним метч. Полин, метал та шкіра. Аж голова він нього обертом пішла🫠