BELENKAYA

Laboratorio Olfattivo Vanhera

Laboratorio Olfattivo Vanhera

Знайти те, що мені б сподобалось — ще той челендж, бо смаки маю специфічні. Церковний ладан, сира земля, бензин, вологий асфальт, підвал, деревина, табачний дим, продукти ферментації, марихуана, мускуси…всі ці збочення та їхні варіації можливо вполювати виключно у нішевих корнерах, де приміщення більше схожі на лабораторію якогось алхіміка. Дуже дорого, але, як-то кажуть, іноді можна кайфануть.

Саме тому я почала ставитись до вибору відповідально та інтимно, адже ці флакони точно закарбуються десь у гіпокампі на все життя. Один із таких ароматів — Laboratorio Olfattivo Vanhera.

На перший погляд — дуже мінімалістичний, суворий та маскулінний, але при першому затесті — чистий унісекс із загадковою та потужною аурою. Це аромат для власників гарячої шкіри, адже саме вона здатна розкрити всі приховані секрети і «прогріти» ольфакторну піраміду до потрібного звучання. Якщо на вас гарно розкриваються важкі аромати і не перетворюються на «старість та затхлість» — це ваша зупиночка.

Дерев'яна крамниця зі спеціями, де продавець дуже любить палити табачні самокрутки. Одразу зрозуміло, що в його асортименті переважають різні види перців, такий от він пікантний та неординарний персонаж. Десь поряд із крамницею розташувалися продавчині із цетринами, трохи далі можна придбати солодощів на основі ванілі та кориці, а зовсім у кінці — колоритне індійське шатро з ритуальними пахощами.

  • Верхні ноти: ваніль, перець сичуань, кардамон, рожевий перець та бергамот;
  • Ноти серця: кашемірове дерево, сандал, кориця;
  • База: ваніль, темна деревина, амбра та мускус.

Носити — восени та взимку. Також можна ризикнути у прохолодні літні вечори, щоб всі зрозуміли хто тут truly stressed & depressed. На диво — не задушливий, переважно пудровий і має стійкий асоціативний ряд із темним, золотавим янтарем. Ідеальний варіант, коли хочеться якогось сходу, але так, щоб не виносив всіх і вся. Як фанатка Nasomatto Black Afgano, можу сказати, що має трохи «афганщини», але дуже легкої, поділеної на 5. Лінійка не дарма має назву «Nero Collection», адже основна ідея Vahnera — суперництво між інгредієнтами, де кожен хоче вийти на перший план.

Не знаю, чи готові ви до ще однієї боротьби, але вона точно не залишиться непоміченою для оточення. Побачите — не проходьте повз, він вартий дегустації.