M O N D ✨️

Блискуча помада з нюдової серії

Блискуча помада з нюдової серії

Опис:

Кремова помада, збагачена олією ши, вітаміном Е та зволожуючими інгредієнтами Amino Ceramide, зволожує та живить губи. Завдяки своїй кремовій, м'якій консистенції легко наноситься.

Помада оформлена у вигляді олівця. Корпус повністю пластиковий, міцний. Але, будучи у косметичці з іншими засобами, дрібні подряпини неминучі.

Такий олівець точити не треба, він автоматичний.

Дизайн подобається, виконаний у світлих тонах.

Вибрала колір 03-Peachy Nude. Насправді помада виглядає темною доки не нанесеш на губи. Колір, дійсно, персиково-рожевий. Це помади з блиском і він дешевить. На мій погляд, ефективніше виглядав би матовий нюд.

На моїх губах в міру світлий колір. Думаю купити під неї темніший олівець для контуру .

Є типовий помадний аромат. Легка текстура. Губи не сушить, але й зволоження дає небагато. У мене не скочується. З'їдається швидко, як більшість глянцевих помад.

Колір, текстура та оформлення сподобалися. Роль блискіток не розкрита: візуально губи не збільшують і не дуже доречні взагалі. Є почуття незавершеності. Як мінімум, хочеться додати до помади контурний олівець або зробити градієнт на губах.

_______

Golden Rose Nude Look Creamy Shine Lipstick

Блискуча помада з нюдової серії
Блискуча помада з нюдової серії
Блискуча помада з нюдової серії
Блискуча помада з нюдової серії
Блискуча помада з нюдової серії
Блискуча помада з нюдової серії
Блискуча помада з нюдової серії
Блискуча помада з нюдової серії