KsuLv

Zein Obagi Zo Skin Health - то любов ❤️

Привіт 🤗

Ще в підлітковому віці повністю відмовилась від тональних кремів/консилерів на постійній основі. Дерматолог мені сказала: "хочеш здорову шкіру, ці засоби викинь в смітник, бо більшість з них є комедогенними".

З косметикою від zo skin я познайомилась ще 4 роки тому.

Компанія-виробник косметики Zein Obagi Health Skin була заснована в 2010 році, це компація, що займається розробкою революційних препаратів для догляду за шкірою та боротьби зі старінням. Прославилась вона через свою лінійку препаратів для лікування акне. Думаю, що кожен, хто стикався з проблемою акне хоч раз чув про цей бренд.

У моїй колекції препаратів по догляду за шкірою були такі препарати від zo skin:

✅ Очищаючий гель з відлущуючою дією (незмінний у догляді вже протягом 3-х років);

✅ Серветки для догляду за шкірою обличчя з акне або серветки для контролю жирності шкіри (дуже гарно контролюють жирність і відлущують відмерлий епітелій);

✅ Заспокійливий лосьйон для сухої ослабленої та чутливої шкіри обличчя (гарно справляється з подразненням і лущенням);

✅ Лосьйон відлущуючий для обличчя (кислоти, які гарно працюють);

✅ Сироватка, що звужує пори (єдиний продукт, дію якого я не помітила);

✅ Щоденний стимулювальний крем для обличчя (живить, зволожує шкіру);

✅ Крем для шкіри з акне (акнеконтрол з бензоїл пероксидом- то любов ❤️);

✅ Епідермальний крем для репарації шкіри (відновлює шкіру після агресивних процедур);

✅ Скраб відлущувальний та Скраб для нормальної та жирної шкіри обличчя, схильної до акне;

✅ Сонцезахисний крем для обличчя.

Всі засоби дуже якісні і гарно працюють, детальні відгуки про них згодом 🤗 Відразу скажу, що всі засоби вводила в догляд поступово, бо вони є не бюджетними від слова зовсім.

Отож про консилер:

Основним активним компонентом є 2% саліцилова кислота (мабуть всі, хто боровся з акне її хоч раз вирокистовували), також у складі є масло чайного дерева (всім відомі його антисептичні властивості), ефіри жодоба, кремній, целюлоза (регулюють вироблення шкірного жиру), екстракт розмарину (заспокоює шкіру).

Як я застосовую:

На чисту шкіру, точково (на проблемні місця) наношу 1 р/д, зранку (виробник рекомендує застосовувати 1-3 р/д).

Мої враження:

У мене тон medium (хотілося б трохи світліший), тому рекомендую для дівчат зі світлою шкірою брати light.

Коректор зменшує вираженість висипних елементів, маскує і підсушує їх (і шкіру навколо, тому можуть бути лущення, якщо багато нанести). Консилер повністю справляється з поставленими задачами.

Рекомендую для дівчат, які мають висипання ❤️

Zein Obagi Zo Skin Health - то любов ❤️
Zein Obagi Zo Skin Health - то любов ❤️