Anna_feerie

Як приборкати розсипчасті спаркли та глітери

Всі привіт! Я Аня і я художник) Часом малюю не на холсті, а на своєму обличчі, тож маю свої секрети щодо чарівних пігментів та спарклів.

Спочатку я зацікавилася мінеральною косметикою, бо ж вона не містить шкідливих інгредієнтів, може довго зберігатися, через відсутність жирних/рідких компонентів, не забиває пори та ін. Але ж є одне но - мінеральні тіні в порошку зовсім не такі зручні у використання, як пресовані, кремові або запечені. Тож я почала відшукувати варіанти баз, які б збільшили стійкість тієї краси на моєму обличчі (одразу спойлер: натуральні бази не виграли у цьому змаганні).

Але я знайшла класні продукти, що тримають мейк увесь день, і тепер, на вихід використовую саме їх. Натуральна база також залишилася в моєму арсеналі, але на кожен день (і коли не дуже турбуюсь про ідеальність макіяжу).

1) NYX Professional Makeup High Definition Eye Shadow Base - база тілесного кольору, яка підійде для усіх видів тіней/пігментів/спарклів. Єдина відмінність, якщо наносимо розсипчасту текстуру, то треба це робити дуже швидко, доки база ще трішки волога. Взагалі чудовий продукт, я з ним забула про складнощі з нанесенням тіней.

Ось деякі варіанти мейків з використанням чудо-праймеру:

Як приборкати розсипчасті спаркли та глітери
Як приборкати розсипчасті спаркли та глітери
Як приборкати розсипчасті спаркли та глітери
Як приборкати розсипчасті спаркли та глітери

Це вже спеціальний засіб саме для глітерів та спарклів. Він має більш щільну консистенцію, трохи схожу на клей, та наноситься точково туди, куди планується додати блиску. Можна використовувати соло або на підготоване тінями повіко. Тримає чудово, дуже економний у використанні.

Тож сяйте і підіймайте настрій собі та оточуючим, бо це зараз дуже важливо. Мирних та світлих свят!