Mila__Mi

Аромат на осінь, який створить затишок в холодну пору року 🥰🍂

Аромат на осінь, який створить затишок в холодну пору року 🥰🍂

Коли наближаються холода, хочеться відчувати більше затишку 🍂 Один з спосіб створити навколо себе затишок для мене є доглядові засоби (гелі для душу одні з них 🥰).

Аромат на осінь, який створить затишок в холодну пору року 🥰🍂
Аромат на осінь, який створить затишок в холодну пору року 🥰🍂

Минулої осені я брала такий самий гель, тільки об'ємом 250 мл (було цікаво як він пахне). Зараз вже взяла пляшку 400 мл. Взагалі які б гелі від бренду я не пробувала мені за ароматом всі подобалися.

А цей гель так і приманює своїм теплим забарвленням 🌰🍂👀 І ще мені подобається сама пляшечка у гелів Johnson's, більш така вузенька та добре тримається в руці. Кришка досить міцно сидить біля основи, але добре відкривається.

Консистенція гелева, середньої густоти (ближча до густої). За кольором він молочний, напівпрозорий з легким перламутром.

Аромат цього гелю це щось з чимось 🤤 в ньому відчувається масло ши та мигдалева олія, він такий теплий, горіховий, зігріваючий та даруючий відчуття затишку в дУші та в душІ🚿🍂 Знаю в них ще є лосьйон з таким ароматом, якщо він пахне так само, то я його вже дуже хочу 🥰

Гель створює густу пишно-пористу пінку. При очищенні відчувається як гель обволікає тіло і по відчуттям діє наче як гель-олійка, хоча змивається як звичайний гель. Він чудово очищує шкіру, не зволожує, але й не викликає сухості чи стягнутості після після душу. Аромат на тілі після змивання ще деякий час залишається на шкірі, але зовсім недовго.

Ну як ви зрозуміли він мені дуже подобається, бо беру його вже другий рік поспіль (тепер ще й в більшому об'ємі). А на мейкапі зараз обидва об'єми гелю 250/400 мл) ще й по дуже добрій знижці, тому дуже рекомендую придбати 👍🏻👍🏻👍🏻