O_Skomska

Трішки мене та відгук про рум'яна♥️

Трішки мене та відгук про рум'яна♥️

Доброго ранечку, красуні!🫶🏻

Сьогодні мені по максимуму відчувається осінь🍂

За вікном дощить та пасмурно🌧️

Встати дуже важко ) Джес взагалі не прокидається так рано, та відмовляється гуляти (вона ще не знає, що це лише початок осені) 🤪

Сьогодні захотілось максимально теплого макіяжу, в натуральних відтінках .

Коли фарбувалась - згадала, що я вам ще не розповідала про рум'яна LAMEL Make Up BB Blush в 401 відтінку. Насправді про них вже багато дописів , та зрозуміле загальне враження, але пройшов рік після їх покупки і тільки зараз в нас стався конект)

Я пробувала раніше підключити їх в свій мейк, але виходило завжди не дуже, відчуття ніби я не освіжила шкіру рум'янцем, а просто мені гаряче , ахаха і це виглядало не ок.

Але стільки хороших відгуків спонукало мене їх не викидати.

І ось на початку вересня я дала другий , чи який вже по рахунку шанс...

Чесно , я не знаю , що змінилось з того часу, але зараз мені дуже подобається ними користуватись 🥰

Вони неймовірно приємні, легка кремова консистенція, пігментовані, економні, потрібо зовсім трішечки, добре тушуються, ніби поєднуються з шкірою , надають свіжого вигляду. Я рада, що їх залишила. Тепер користуюсь із задоволенням. 🔥

Тому в цей осінній, пасмурний день я з макіяжем в теплих тонах, в сфоєму улюбленому парфумі від Montale Chocolate Greedy , який мене зігріває (детально про парфум є пост: https://club.makeup.com.ua/post/19150/ ) , щоб підтримувати свій настрій, та не падати в "осінню хандру".🍂

Як розпочався ваш день? Чи залежний ваш настрій від погоди? Які у вас ритуали для підняття настрою ?

Трішки мене та відгук про рум'яна♥️
Трішки мене та відгук про рум'яна♥️

Задоволена даним продуктом.

Та дійсно можу рекомендувати !