saybeautyk

Бальзам M.A.G. Sweet gloss

Бальзам M.A.G. Sweet gloss
Бальзам M.A.G. Sweet gloss
Бальзам M.A.G. Sweet gloss
Бальзам M.A.G. Sweet gloss
Бальзам M.A.G. Sweet gloss

Цей бальзам рекомендувала блогерка, яку я дивлюся і у якої через системні ретиноїди сохнуть губи. Ну як я могла не повірити такій людині?😂

Короче, взагалі це звичайний посередній бальзамчик для губ)) у мене був ще такий вишневий (і він мені подобався більше 🥵), але я його загубила майже одразу десь у лісі.

Пакування дуже схоже на Clarins lip perfector (пишу про нього тут 👉🏻https://club.makeup.com.ua/post/13391/), а от наповнення суттєво відрізняється.

Має притаманну блискам трохи липкувату текстуру, насичено пахне кавуновою жуйкою. Колір майже прозорий на губах, на свотчі - риже-коричневий нюд. Є блискітки , які грайливо мерехтять на губах.

Аплікатор зручний і мʼякий. Продукт трохи тугувато виходить з туби, і це не сильно мені сподобалось.

гарно тримається на губах, години 3 точно. Зволоження теж є, в цілому склад засобу цьому сприяє:

- мінеральна олія створює оклюзію;

- бджолиний віск - сприяє загоєнню мілких тріщинок;

- олії ши, солодкого мигдалю та авокадо виступають в якості емолентів та живлять губи.

Насправді продукт-то хороший, але мені чомусь не зайшов (мені складно угодити, бо блиски - це моя стихія😂🤌🏻). Тому цей бальзамчик перекочував жити у бардачок в машину, щоб я завжди могла швиденько зволожити губи, навіть якщо забуду вдома сумку.

Дякую за увагу 🫶🏻