saybeautyk

Лінійка Elseve hyaluron plump: дійсно класна?

Лінійка Elseve hyaluron plump: дійсно класна?

Як і обіцяла - починаю серію постів про цю чудову лінійку.

Хочу зазначити одразу, що мені в принципі засоби Elseve підходять майже всі - ціна-якість для мого нефарбованого, натурального і непримхливого волосся мене повністю влаштовує.

Мій найулюбленіший шампунь - кокосовий, але тепер і цей 🔥

Я хочу почати одразу зі складу. Багато суперечок бачила в інтернетах, шо типу ця лінійка надто силікониста і з часом викличе ще більшу сухість волосся, а жирній шкірі голови взагалі заборонена.

Ну, не знаю, я ділюся зараз виключно своїми враженнями.

AQUA / WATER - вода;

SODIUM LAURETH SULFATE - ПАР, доволі агресивна, в шампунях сприймаю абсолютно норм;

GLYCOL DISTEARATE - регулятор вʼязкості, кондиціонування;

SODIUM CHLORIDE - сіль, регулює вʼязкість формули; COCAMIDOPROPYL BETAINE - мʼяка ПАР з кокосу;

DIMETHICONE - силікон, розгладжуюча функція;

CI 60730 / EXT. VIOLET 2 - барвник фіолетовий;

GUAR HYDROXYPROPYLTRIMONIUM CHLORIDE - виконує функцію розгладжування, "заповнення" волосся, полегшує розчісування;

COCAMIDE MEA - стабілізатор емульсії, загущувач;

COCO-BETAINE - ПАР з кокосу, ще більш мʼяка форма кокамідопропілбетаїну;

SODIUM BENZOATE - консервант;

SODIUM HYDROXIDE - контроль кислотн-лужного балансу продукту (рН);

SODIUM HYALURONATE - те, за чим ми тут всі зібралися, сіль ГК, зволожує, розгладжує, помʼякшує;

PHENOXYETHANOL - консервант;

STEARETH-6 - емульгатор, стабілізатор емульсії;

ACETIC ACID - буферизація, протимікробні властивості;

PEG-100 STEARATE - емульгатор, стабілізатор емульсії, надає гладкість;

TRIDECETH-10 - ПАР, емульгатор;

TRIDECETH-3 - те ж саме;

SALICYLIC ACID - саліцмлова кислота, відлущувальна дія, більш в якості консерванту;

LIMONENE - віддушка, розчинник;

FUMARIC ACID - буферизація;

AMODIMETHICONE - силікон, кондиціонування, заповнення пошкоджених ділянок волосу; може мати теплозахисні властивості;

CARBOMER - регулятор вʼязкості;

CITRIC ACID - лимонна кислота, стабілізатор рН, очищення;

HEXYLENE GLYCOL - емульгатор, ПАР;

PARFUM / FRAGRANCE - віддушка.

Як бачите, нічого такого страшного у складі немає. Дійсно, для фарбованого/сильно пошкодженого волосся засіб може бути занадто (особливо для блондинок), але в якості базового хорошого очисника - чудовий. Він не сплутає волосся під час миття (найголовніший момент для мене), воно мʼяке і розсипчасте, легко прочісується пальцями. Шкіра голови свіжа 1,5 дня (це особисто у мене і цілком 👌🏻 варіант). Продукт має свіжий аромат, який добре тримається на волоссі, але не напружує.

Після висушування феном волосся не пушиться, воно розглчджене, помʼякшене і трошки зволожене.

Я використовую шампунь із бальзамом з цієї ж серії, а іноді між ними наношу ще маску. Тоді ефект взагалі неймовірний, волосся чудово виглядає, приглвджене і всі лусочки закриті.

Я б рекомендувала цей шампунь для нормального і схильного до сухості, але не фарбованого волосся. Чудовий варіант за адекватну ціну 👌🏻

Дякую за увагу 💜