Daniela P

Неймовірного ефекту незмивашка для волосся🐱

Неймовірного ефекту незмивашка для волосся🐱
Неймовірного ефекту незмивашка для волосся🐱

Цей тиждень виявився продуктивним та багатим на дописи від мене😅

Сьогодні знову тема волосся, тобто догляду за ним...

Як ви бачили раніше на фото, що в мене кучеряве волосся...

А кучеряве волосся - це сухість, пухнастість, обʼєм і ще багато такого проблемного, тьмяність,посічені кінчики, ковтунці...

Недавно в мене вдома зʼявився новий чудо-засіб,яким ще ніхто, крім мене не пробував користуватись😅(мається на увазі вдома)...

Виробник вказує, що це саме УНІВЕРСАЛЬНИЙ ДОГЛЯД для ламкого волосся.

І обіцяє, що даний засіб буде зберігати обʼєм волосся, не обтяжуючи його...

Не знаю,як для прямого, але для мого неслухняного кучерявого волосся він підійшов на всі 10000%...

Я користувалась ним, тільки двічі, але вже помітила ефект і закохалась в нього😍

В складі олія авокадо та немає силіконів...

А ще чим він мене покорив - це солодким запахом, який відчутно в кімнаті, де ви знаходитесь...І взагалі відчуття чистоти та доглянутості волосся...

Бальзам можна нановити на сухе волосся, на вологе, перед сушінням волосся або як стайлінг для кучерявого волосся...

Він дійсно універсальний....

Текстура: спочатку як крем, а потім танучий бальзам

Тип волосся: Сухе та пошкоджене, нормальне

Обʼєм: 150 мл

Виробник на етикетці вказує такі способи використання:

  • Як нічна маска на сухе волосся.
  • Як незмивний догляд на сухе/вологе волосся.
  • На вологе волосся, перед сушінням феном для легшого розчісування та укладання волосся.
  • На вологе/сухе волосся для слухняності кучерявого волосся.
  • Як допоміжний засіб для укладання волосся випрямлячем чи іншими термоприладами.

Неймовірного ефекту незмивашка для волосся🐱
Неймовірного ефекту незмивашка для волосся🐱

Я спеціально помила голову, щоб показати дію незмивашки.

Спочатку я розчесала волосся. На першому фото помітно, яке сухе та пухнасте кучеряве волосся після розчісування. Тому кучеряві люди не розчісуються😅

Далі помила голову способом Pre - poo. Тобто намочила волосся, нанесла по довжині,не чіпаючи корені волосся та шкіру голови, кондиціонер. Розчесала розчіскою від tangle teezer. Не змиваючи кондиціонер, нанесла на коріння шампунь та змила теплою водою. Цього разу не використовувала жодних масок для волосся. Волосся пожмякала як в кучерявому методі і просто замотала рушником. Походила 3-4 хв. з рушником на голові, що б зайва вода увібралась. Потім нанесла невелику к-сть бальзаму на долоні, розтерла в руках і нанесла на волосся по довжині. Знову прижмакала волосся за кучерявим методом. І все залишила просто так сушитись. Феном не користувалась.

На фото результат використання засобу.

  • 1 фото(вище) - розчісане волосся до миття, потім після нанесення засобу на вологе волосся та вже просушене волосся,
  • 2 фото(нижче) - вигляд кучерів на другий день.

Колись в дитинстві мені мама робила зачіску мокрий ефект за допомогою гелю для волосся, але волосся буле таке жорстке і не дуже приємне. На вигляд як якась мівіна на голові. Але зараз я нарешті навчилась жити із своїм кучерям волоссям.

Після цього універсального догляду кучері мʼякесенькі, не пушисті, але водночас і не обтяжені, виглядають гарними, блискучими та доглянутими. Добре тримається завиток.