Almond milk

Фаворити літа ☀️

Фаворити літа ☀️

Це літо стало для мене проривним у плані косметики: багато новинок і відкриття старих засобів. Я не надто багато фарбуюсь у повсякденному житті, але зібрала пристойну добірку косметики, яка мене тішила і надихала на літні образи

1. Тонер від BoJ - приємна водичка, яка за секунди робить шкіру гладенькою і зволоженою, і пахне мені чомусь чимось бджолиним 🐝хоча нічого подібного в складі немає

2. Маска для губ Laneige і бальзам Lucas' Pawpaw - ультимативне комбо для губ. Маска бореться з лущеннями вночі, а бальзам зволожує і відновлює вдень.

Не рекомендую використовувати маску у якості бальзаму, бо особисто у мене від подібного використання губи стали чутливими. А от у якості маски на ніч - ідеально 😍

3. Крем для рук Dr. Sante - взимку і влітку, вдень і вночі, це той засіб, якому я можу повністю довірити догляд за ручками

1. Аквалайнери Glisten - Просто додай води і літній образ готовий. Я не можу перестати говорити про них, тому пропоную Вам прочитати повноцінний пост тут - https://club.makeup.com.ua/post/19024/

2. Глітери Zirka - блискучий настрій на кожен день. А більше блискучих прикрашалочок в цьому пості - https://club.makeup.com.ua/post/14363/

3. Мультитаскери від Chuttyevo - на початку весни я замовила собі набір пробничків цього чудового засобу і закохалась. Влітку моїми фаворитами були Heather Rose, Raspberry flirt i Nude Vibe. Один засіб замінює всю косметичку - ними можна зробити губи, рум'яна і макіяж очей. А восени я вже придивляюсь на більш насичені відтінки Cherry Brownie i Merlot.

4. Шоколадний блиск-плампер для губ Eveline - блиск з легким рожевим відтінком. Сильного ефекту плампінгу я не помітила, але легке печіння є, кров приливає до губ і робить їх більш яскравими і виразними

5. Коричнева туш MaxiColor - на ті дні коли хочеться нафарбуватись і не відчувати себе нафарбованою. Раніше для цих цілей я використовувала туш для брів, але цього року вирішила взяти засіб призначений саме для вій. В мене також є така сама туш у синьому відтінку - задоволена обома, не осипаються і легко змиваються без ефекту панди. Єдиний мінус коричневої - вона трохи світліша за мої натуральні вії, тому виразність очам дещо додається лише за рахунок подовження вій

6. База для тіней Bell - робить макіяж тінями більш яскравим і тримає його весь день на місці

Після ковіду я майже на 2 роки втратила жагу до парфумів, і тільки зараз починаю потихеньку повертатись в цей світ. Тепер обрати аромат - це задача з двома зірочками - запахи я й досі відчуваю спотворено, майже всі парфуми мені пахнуть побутовою хімією 🥲 Але за допомогою сервісів розпиву парфумерії я потихеньку знаходжу зірочок, які радують мене своїм ароматом.

Мій вибір доволі банальний, але добре працює для мене)

1. Moschino Toy 2 - на мій "експертний" занюх дуже ніжний, фруктовий аромат, який не душить у спеку. Але з ним вийшов косяк))) Пару днів тому я віддавала мамі ті пробнички, які не зайшли (у нас дуже різні смаки на парфуми) і випадкого віддала Toy 2, заміть Toy 2 Bubble Gum. І помітила я це тільки ЗАРАЗ поки фотографувала флакончики для посту 🤣

2. Carolina Herrera Good Girl - аромат сексуальної мандаринки 🍊 Солодкуватий цитрус - це перше що я відчуваю в цьому парфумі, а потім він стає більш спокійним і глибоким, але все ж не задушливим. Здається, що він більше підходить на вечір чи прохолодну пору року

Зараз в мене на "рознюхуванні" ще пара шансів від Chanel. Сподіваюсь, що ближче до Нового Року визначусь із фаворитом і порадую себе повнорозмірним флакончиком

Усі ці продукти хоча і були моїми фаворитами цього літа, але не є ексклюзивно літніми, тому я із задоволенням продовжу користуватись ними і надалі 🍂

Агов, ти, красунька за екраном! Які були твої фаворити літа?