ANAGLOW

КРЕМ ДЛЯ ОБЛИЧЧЯ З КАКАО - ЗНАХІДКА ЧИ ПРОВАЛ?

КРЕМ ДЛЯ ОБЛИЧЧЯ З КАКАО - ЗНАХІДКА ЧИ ПРОВАЛ?

Benton Cacao Moist and Mild Cream - це крем для обличчя з олією какао у складі. Хочу відмітити, що цей крем постачається в компактному тюбику, що робить його застосування чистим та безпроблемним.

Зволоження та живлення:

Перевагою цього крему є його здатність надати шкірі гарний рівень зволоження без обтяження та липкості, він зовсім не відчувається на обличчі. Як зазначає виробник, багатий склад, зокрема натуральний какао-екстракт, живить шкіру важливими поживними речовинами, допомагаючи їй виглядати здоровою та сяючою.

Придатність для різних типів шкіри:

Я вважаю, що один із найбільших плюсів цього крему - його універсальність. Він гарно підходить для будь-якого типу шкіри. Для сухої та нормальної шкіри - непоганий варіант на літо та початок осені, а для комбінованої та жирної шкіри - гарний вибір в будь-яку пору року, оскільки він не залишає відчуття липкості та швидко вбирається.

Пакування та зручність в застосуванні:

Особливо хочеться відзначити той факт, що крем постачається в тюбику. Це надає йому значно більшу гігієнічність, адже для використання не потрібно лізти пальцями в банку.

Аромат:

Крем має нейтральний аромат, що робить його ідеальним варіантом для тих, хто уникатиме надмірно виражених ароматів.

Загалом, Benton Cacao Moist and Mild Cream - це універсальний продукт, який є, до того ж, досить зручним та базовим в застосуванні. Не знаю, чи буду його оновлювати знову, але ближче до літа, можливо, візьму.

Дякую за ваш перегляд та активність! Порадьте, будь ласка, в коментарях базовий крем для обличчя, який вартий уваги✨✨✨

КРЕМ ДЛЯ ОБЛИЧЧЯ З КАКАО - ЗНАХІДКА ЧИ ПРОВАЛ?
КРЕМ ДЛЯ ОБЛИЧЧЯ З КАКАО - ЗНАХІДКА ЧИ ПРОВАЛ?
КРЕМ ДЛЯ ОБЛИЧЧЯ З КАКАО - ЗНАХІДКА ЧИ ПРОВАЛ?