Вікторія

Моя чарівна паличка

Моя чарівна паличка

Вчора ввечері зрозуміла, що весь день не використовувала жодних засобів для губ. Для мене це взагалі не властиво, адже маю суху шкіру губ, гігієнічні помади в мене в кожному кармані, в кожній кімнаті в взагалі ВСЮДИ. Бо зазвичай не можу комфортно себе почувати, якщо на губах нічого не має

Привіт всім, залежним від Кармексу, я з вами!

Аж раптов вчора ввечері до мене дійшло, що весь день не користувалася нічим і нормально себе почувала. Навіть, якось і забула за ті помадки, і рука до них тягнулася.

І це досягнення цілком на рахунок відновлюючого бальзаму від Clarins

Він в мене вже три місяці і я дійсно відчуваю ефект від нього. Користуюся ним тільки на ніч, і іноді зранку, якщо нікуди не біжу.

Текстура. Це вязкий, густий гель, ближе до олії, чим до гігієнічної помади. На губах не відчувається, але поверх нього нічого не нанесеш. Тримається до 2х годин, якщо нічого не їсти чи пити. І він ДІЙСНО зволожує губи. Тобто відчуття зволоженості є і через пару годин після нанесення. Для мене це відкриття. Бо той же Кармекс чи олії зволожують мої губи поки вони на них є.

Упаковка. Невелика голуба туба, із зручним дозатором. Не витікає, легко видавлюється стільки, скільки треба. Коротче кажучи - упаковка на 10/10. В упаковці 15 мл. Вистачає на довго

Результат. Я дуже рада, що таки наважилася на нього. Так, дорого. Але ефект є, губи зволожені, кождого лущення навіть після використання помад. Я готова платити за свій комфорт, якщо засіб дійсно гідний

Всім рекомендую, у кого такаж проблема із сухістю губ та залежністю від Кармекса, як у мене

Моя чарівна паличка
Моя чарівна паличка