Vikulyk

Тональний крем за копійки. Enough Collagen Moisture Foundation

Тональний крем за копійки. Enough Collagen Moisture Foundation
  • Мій відтінок 13, на щастя попався доволі світлий, хоч досить таки жовтуватий.
  • Присутність спф15 не може не тішити, ще й у супер бюджетному продукті.
  • Непогано маскує і вирівнює тон обличчя, згладжує пори. Лущення теж не підкреслює, особливо зараз, коли трохи хворію і шкіра на крилах носа дещо полущились, він навіть трішки їх згладив.Під час нанесення в деяких місцях полосить, але за декільки секунд добре розприділяється, просто з ним треба бути трохи уважним.
  • Покриття прям дуже глоу, для мене трохи занадто, тому я покриваю матуючою пудрою від Лореаль.
  • Думаю дівчатам з дуже жирною шкірою краще пройти повз, от у мене комбі і все ж у якихось стресових ситуаціях, чи коли спекотно жирний блиск з цим тональний не зупиняє навіть пудра, він може з'явитись знову буквально за пів годинки.Зараз трішки стало холодніше і вже впринципі він має місце бути.
  • Ніяких висипань не викликав, на шкірі теж відчувається комфортно.
Тональний крем за копійки. Enough Collagen Moisture Foundation

ще трохи фото зблизька, гортайте, щоб більше зрозуміти відтінок і поведінку на шкірі.

Отже, для сухої чи комбі шкіри в холодну пору непоганий варіант, а от людям з дуже жирним типом шкіри я би радила оминати колаген.)