SomovaFM

Вакуумний стимулятор для яскравого багатоетапного задоволення

Вакуумний стимулятор для яскравого багатоетапного задоволення
Вакуумний стимулятор для яскравого багатоетапного задоволення
Вакуумний стимулятор для яскравого багатоетапного задоволення

Я довго заглядалась на цю крихітку і все ж після парочки останніх відгуків вирішила придбати.

Мінімалістичний та гарний, він легко вміщається у мою невелику долоню. Дуже легкий, можна брати з собою у подорожі. Водонепронекний, для отримання задоволення в душі чи у гарячій ванній. Зовнішній силікон м'який та приємний на дотик. Та улюблений колір 💜

Рівень шуму від нього мінімальний, від вас - максимальний 😏

Має три кнопки, одна з яких на вимкнення/ввімкнення та дві для регулювання режиму, яких заявлено 8.

Заряд йде від usb кабеля, на звороті є невеликій отвір для нього.

Ця крихітка в мене вже більше трьох тижнів і ще жодного разу його не заряджала.

Принцип данного стимулятора в отриманні задоволення не від постійного тертя, а від майже безконтактного вакуумного пориву. І я написала "майже" безконтактного, бо раніше думала що його достатньо тримати на відстані і деякі відгуки вводили мене в оману.

Вигнутим вузьким "носиком" треба злегка притиснути стимулятор до ерагенної зони та вже маниврувати ним з силою натиску або в різні сторони в залежності від ваших вподобань. Тоді ви відчуєте ніби легку вібрацію, проте зовсім не схожу на інші вібратори - це буде повітря.

Ця крихітка відкрила для мене нові рівні задоволення. Оргазм розкривається поступового, новими фарбами та відчуттями. Однозначно рекомендую тим, хто хоче спробувати щось новеньке для незабутніх вражень.

(на відео в "каруселі" тільки перший режим)